Aspirante optimiste>20 ani(32)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Moira spune:

Didi-anda, am citit ca este un an bun pentru bebei in general si pentru zodia fecioarei in special. Nu prea ma iau eu dupa horoscop insa cand zice de bine, imi da sperante.
Fetelor, pentru prima data la ovulatie (cred ca e ziua ovulatiei dupa calculele mele), pe langa mucusul cu pricina am vazut si eu firicel de sange. E normal sau este de la vreo raceala?
Va pup,
Moira

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Noapte buna fetelor
Am intrat din nou in programul servici si deja e tarziu, tre sa fug la culcarica...Poate daca totusi n-au venit uratii si nu am nimica de facut , poate in seara asta ma aleg si eu cu ceva bun. Macar o partida de udat flori la bunica, cum zicea danielle02.
Asa ca, sa fiti cumintele, optimiste si sa o sprijinim pe bibi si sa e uram bafta fostelor aspirante.Ca ele au fost tare harnicute.

Noapte buna la toata lumea si sa fie o noapte productiva



Felicia,
viitoare de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

Noapte buna Fecian!
Moira nu stiu ce sa-ti spun, pt ca n-am avut asa ceva!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

fetele,dragutzele,si eu va pupacesc va doresc o seara buna in continuare si spor la udat florile
biby,noapte buna dragutza si sper sa fie totul bine.
didi,fata dulce
noapte buna feteleee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia_sampetru spune:

Oooff, cata durere... nu e drept...Bibyrox,imi pare nespus de rau, nu e drept, insa suntem alaturi de tine, sa te ajutam sa treci peste asta, poate ca e mai bine sa mai consulti un medic, cine stie?Te pupic , ai grija de tine, si cu ajutorul lui Dumnezeu totul o sa fie bine, vei vedea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

Danielle noapte buna!
Moira eu sunt pestoaica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia_sampetru spune:

Cred ca am ramas singurica care inca mai bantuie pe aici la orele astea.... noapte buna tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

'Neata fetele!
Mama ce in urma sunt. Un nou capitol. O sa citesc ce ati scris savurandu-mi cafeaua.
O zi buna tuturor!

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Acum am terminat de citit paginile din capitolul anterior si am aflat despre Biby.Cand am aflat mi s-a strans inima si m-am intristat. Chiar imi pare rau Biby. Dar trebuie sa fii tare si increzatoare ca Doamne Doamne va avea grija de tine.

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Anca multumim pt noul capitol. Tu l-ai deschis , tu sa pleci prima la Odisee.

z

Mergi la inceput