Aspirante optimiste>20 ani(32)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Moira spune:

Haideti fetelor, lasati depresia si sentimentele negative si la treaba! Luptati! Bebeii vin la mamici hotarate si puternice! Alexandra, capul sus ca minunea o sa se intample! Toate o sa fim mamici. Eu sunt optimista pentru ca anul asta e anul perfect pentru facut copii, cel putin asa scria in horoscop.

Moira

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Salutare fetelor. Am fost plecata si nu am mai intrat pe site de vreo sapt iar azi am intrat sa vad ce mai faceti. Jumatate din sufletul meu rade si se bucura pentru Nana pe care o felicit si o pup mult pentru burtica, iar cealalta jumatate plange pentru Bibileana scumpa care nu trebuia sa treaca prin asa ceva.

Am intrat doar sa va spun ca inca sunt alaturi de voi.

Pupici tuturor aspirantelor.

www.alina-jaime.co.uk/main.php" target="_blank">poze

Alina 7 sapt +Cosmin 30 iulie 2001

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Alexandra eu sunt in prima zi de intarziere, insa am toate semnele ca maine imi vor veni uratii. Ma simt aiurea, am avut pofta de dulce, si alte tampenii.
Asa ca nu am nimic bun de raportat.

Alexandra tu?Ia lasa tu TB-urile si altele . Fa-o si poate poate[:d]



Felicia,
viitoare de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

eu sunt Z 6 si temperatura mea creste azi, apoi maine e mai mica, apoi iar creste, iar scade. ufff. abia astept sa ma duc la doctor.


Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Doamne ajuta sa avem multe, multe gravidute si la capitolul asta, ca cel trecut a fost plin
Sper sa nu se confirme diagnosticul asta pus lui Biby!


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

Clau,dragutza,capul sus.cred ca ne-a apucat depresia azi pe toate.
la mine nik de raportat.pe 21 tre sa vina uratzii,ma doare in continuare burta si sanii.la voi cum sta treaba?
didi,dragutza si toate fetele optimistele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Draga Luna mersi frumos de urari.
Sa fii sanatoasa si sa ai un bebic sanatos si frumos.
In primul rand am vazut ca ai deja un ingeras pe care il cheama Cosmin. Sa iti traiasca. Sincer imi place foarte mult numele asta.

Alexandra, presteaza, mai joaca o septica, mai presteaza, si tot asa...ai savezi cum luna viitoare ne anunti....ca esti



Felicia,
viitoare de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

Fecian. ma bucur c-ai trecut de pasa proasta.
Ale totul va fi bine! te-ai enervat pe sot ca nu se streseaza la fel ca tine? pe-al meu imi vine cateodata sa-l strang de gat , ca mi-i se pare indiferent, iar alta data imi vine sa-l toata ziua, ca se intereseaza de bb. cred ca asa sunt ei...nu se gandesc tot timpul la bb, asa cum facem noi. mult sa-ti treaca supararea.
Moira in general este un an bun pt a face copii, sau doar pt unele zodii?
eu, ziua 26 din nu stiu cate , ca ultima luna am avut menstra dupa mult timp. m-am dereglat. oricum, am o "jena" la ovarul stang si stiu ca-mi vor veni uratii. asta este...
va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

felicia. tare asta cu septica. am ras si eu pe ziua de azi. a doua oara pt ca mai devreme era sa mananc bataita de la o alta aspiranta

o sa prestez. promit. vreau neaparat BB si am sa urlu de bucurie cand o sa aflu ca sunt

abia astept sa ma las felicitata. va dau un suc. in oras. sau o cafea ce vreti voi.
acum va pupacesc pe toate, ca ma duc sa bag somnic. sunt rupta de oboseala.
nu am dormit de 2 nopti, ceea ce nu am mai patit niciodata.

PE TOATEEE

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

danielle

Mergi la inceput