Aspirante optimiste>20 ani(32)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Monica, sa dea Domnul sa fie bebe! Cred ca suntem in aceeasi situatie, ti-am mai spus. Aceleasi simptome le avem si aceleasi pete. In ce zi esti? Eu sunt Z 24 din 26.




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Clau, la multi ani pentru micutul Razvan si multa sanatate! Sa va bucurati de el si sa-i faceti si o surioara...sau un fratior Distractie placuta la petrecere!
Olivia, tu ce faci luna asta?? Apuca-te de prestat ca se apropie ovulatia cu pasi grabiti!




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Olivia, l-am dus aseara sa-si aleaga el ce jucarie isi doreste, dar in seara asta mai primeste cateva masini frumoase cu telecomanda si alte jucarele.
Abia astept sa ajung si eu acasa la el sa-l pupacesc pe obrajori. Amandoi suntem lipiciosi si ne pupacim mult seara, e un joc al nostru.
Abia astept sa-i fac o surioara!!!!!!!!

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

Olivia,multi pupici
Ioana,daca mai ai si gretzuri,e de bine.
Clau

asa e o vreme de nasoala afara.ploua si bate un vantttt,iar eu cascccc de mi se rupe gura...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica11 spune:

buna ioana
is Z28 azi..si ma doare si pe mine rau burtica..in rest nimic, poate putina oboseala..da e si dupa o zi de munca

is la a 4 luna de incercari da nu mi-am pierdut inca sperantza...

sa fie cu noroc la tine..si sa fie cu bucurie...muuuulta incredere si muuulta dragoste

seara placuta.. fetelor si noapte productiva :-)

pupici monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Numeioana, multumesc de urare.
Am vazut si eu pozele tale, sunteti foarte frumosi si o sa aveti copii frumosi,asa ca sa vina bebe repede, repede...

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

Fetelor, am lipsit 2 ore si aproape ati terminat capitolul.

Sper ca Biby e bine!

Tin pumnii fetelor care vor face test, sa fie cu doua liniutze!

Am facut si eu un test, varza, la italiana... Ha, ha, ha... Cred ca am bagat la furculisioane gramada, voi vedea maine...

Peste un sfert de ora plec acasa asa ca va si ne 'vedem' maine.

Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Danielle, .
Eu nici nu stiu cum e afara, am stat toata ziua lipita de birou.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Danielle, inseamna ca e vreme buna de facut copii. Ce zi esti de casti asa?? Eu ii dau zor acum cu scrisul ca sambata plec de acasa si ma intorc duminica seara. Trebuie sa ma apuc sa scriu niste lucrari pentru Masterat, dar cine are chef??!!




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Ioana, ma apuc acusi, numai ca in seara asta nu putem ca maine dimineata sotul isi duce semenul la spermograma si trebuie sa ne abtinem. Dar maine seara incepem programul artistic
Clau, eu un baiat imi doresc si cred ca tot asa o sa-l pupaceasca mama toata ziua
Dani, si pe mine ma influenteaza vremea, noroc ca aici e mai tot timpul soare.
Gabitzu, ooo da' te dai pe italiana si eu imi bat capu' cu greaca

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput