Aspirante optimiste>20 ani(32)

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

ioana iubita.sper sa fie bebe la tine in burtik.




Ma detasez de trecutul meu si de cei din jurul meu spre ai iubi pentru ceea ce sunt si nu pentru ceea ce imi aduc.Imi exprim emotiile cu siguratna deplina.


aspirante optimiste.

(ma apucat melancolia)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Nushulica, te pupacesc si iti tin pumnii sa fie totul bine la dr.


Nana, 4+
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Dani, unde disparusesi?

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica11 spune:

ioana puiule, iti tin pumnii sa nu se inroseasca si sa ai un bebe in burtica...chiar sa dea Dzeu sa fie ca mereu e cu bucurie

din pacate la mine, cred ca deseara o sa am 'surprize' de uratii!!! am simptomele normale de ciclu..da cine stie sa dea Domnul sa ma insel...

apropo intrebare fetelor...Cand considerati ziua 1 de ciclu ? cand e rosu? sau cand apar primele pete maronii????

ufff..e asa greu sa tot speri luna de luna..asa a fost si la mine, intai facultatea, apoi master, apoi servici..sa ma pot stabiliza cat de cat si acuma vrem bebe..ne-am protejat 6 ani si acuma imi vine sa plang de ciuda ...

sa dea Dzeu cu noroc la toate fetele sa fie cu burtici si cu

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

buna !ce fac fetele?am ajuns si eu acasa si ma minunez de cat de mult s-a scris de aseara.chiar daca eu nu sriu prea mult sa stiti ca va citesc pe toate si va multumesc,pt ca datorita voua am aflat si eu atatea lucruri de care nici nu aveam habar
va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

am cazut in melancolie,dragutza de olivia. ma simt obosita ca nu am dormit prea bine de 2 nopti.dar va urmaresc din umbra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Olivia, Monica, Danielle, va pup si va multumesc din suflet pentru incurajari! Am stat putin in pat, inca nimic nou, dar mi-e putin greata... si simt ca as avea o rana in burta, exact ca la CM... Am luat un no-spa, pentru ca senzatia e super nasoala.

Pupici!




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Fetelor, un capitol ati scris azi
Sunteti foarte harnicute, va pup pe toate.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Monica, consideri Z1 de cand vezi rosu, ca petele maronii nu inseamna ciclu, pot foarte bine fi de la implantare si sa nu mai vezi rosu 9 luni. Da DD sa fie asa.
Dani, tu care inveseleai pe-aici atmosfera acum ai cazut?! Hai sus si lasa melancolia, ca nu-i de noi, optimistele mileniului
Irina_stef

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Ioana, daca e si greata, e de bine
Clau, petrecere frumoasa la ziua lui Razvanelul. Ce i-ati luat cadou?

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput