Aspirante optimiste>20 ani(32)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Eu 25




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Ioana, minunate poze. Mi-au placut tare mult iar ciobanescul m-a topit. E frumos tare si ce blana are........
Iti tin pumnii in continuare sa ramana doar pata aia!


Nana, 4+
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Tinerico...hai fa un test si nu te mai stresa. Serios, ca n-are ce sa ti se intample..noi suntem alaturi de tine
Tin pumnii sa iasa II
Deci, cand ne dai vestea cea mare? Hai ca trebuie sa avem macar o la capitolul asta. Nu se poate altfel.

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Olivia, o sa fac daca nu imi vine ciclul pana maine dimineata... Altfel nu are rost...




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Ioana, asa e, e mai bine cu urina de dimineata. Si poate deschizi capitol nou si te treci cu propria manutza pe lista de . Ce frumos ar fi

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Olivia...visezi frumos pentru mine... ce n-as da sa fie asa!!!




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

si eu mi-am dorit toata viat o balanta, poate am noroc si eu de unul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Ioana,

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Olim, tu ti-ai facut mult prea devreme testul de sarcina asa ca ai toate sansele sa fie de fapt bebic. Sa-ti ajute DD.

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

olivia

Mergi la inceput