Aspirante optimiste>20 ani(32)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Olivia, inca nimic concret... Vreo doua pete maro, dar mici... si o durere ca la ciclu...

Multumesc pentru aprecierile la adresa pozelor mele... Pupici




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Sa stii ca multe fete care sunt insarcinate ziceau ca se simteau exact ca inaintea ciclului. Poate e cu ochisori

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Editez ca am aberat si nu se intelegea nimic:

Monica, suntem in aceeasi situatie... Poate nu s-o inrosi! Mai poti spera? Pentru mine e prima luna de prestari si-asa ma incearca o teama de sarcina... ca pot sa ma impac cu inca un ciclu si pana luna viitoare (cand nu concep sa nu raman) sa ma obisnuiesc cu gandul ca voi fi mamica!




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Fetelor, daca concep luna asta o sa am ca DPN ziua de nastere a sotului meu. Hai c-am luat-o pe ulei! Dar daca n-o fi sa fie acum sper sa fie luna viitoare!




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

La mine daca se intampla luna asta DPN este 14 oct,Balanta cum vreau eu si pe 13 este si ziua lu tata

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Nu mai e nimeni pe-aici? M-ati parasit acum cand sunt in asteptare??
Olivia, sa-ti fie gura aurita! Ce fericita as fie sa fie si la mine bebe! N-am mai fost niciodata gravida... M-am protejat cu sfintenie si acum parca imi pare rau ca nu am facut bebe mai devreme!




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Ioana, nici eu n-am mai ramas niciodata ca am luat AC si apoi ne protejam cu preze, si imi pare rau si mie ca n-am ramas ca ma gandeam ca acum puteam avea copilas marisor. Dar am zis sa termin facultatea, apoi master, acum nu ma mai incurca nimic si uite ca se lasa asteptat. Dar sunt sigura ca pana la urma va fi bine...iar la tine da DD sa fie chiar acum un frumos ca voi

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Sunt sigura ca o sa avem si noi minunile noastre... Esti o draguta, Olivia! cati ani ai? Eu acum fac Masteratul si in februarie am examenele...




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Anca, 90% din copii se nasc inainte de termen. Si probabil ca al meu se va naste tot asa si pentru ca doctorul meu e in Bucuresti iar eu stau la 100km de capitala. Daca se naste la 38 de saptamani va fi in aceeasi zi cu taticul. Am gresit eu cand am zis de DPN. Offf, unde a inceput sa ma duc cu gandul cand eu nici nu am ramas inca...




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Inca am 26. Tu?

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput