Aspirante optimiste>20 ani(32)

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Sotul meu a patit-o in adolescenta...era sa devina tatic in liceu, asa ca gigeii lui sunt buni. Cand mi-a povestit era sa mor de inima, dar acum ma mai distrez si eu, ce sa fac??




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Fetelor, la 18 ia Biby rezultatul. Am inima cat un purice. Doamne ajuta!

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

Olivia, da, cica ma fac poliglota... E buna si greaca, mai ales cand stai pe malul Mediteranei si unde mai pui ca-i poti citi pe anticii greci in original! Vezi sa vii maine cu rezultate bune, iti tin pumnii! Te !

Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Olivia si fetele care isi doresc baieti, prestati in ziua ovulatiei! Eu o s-o fac inainte de ovulatie ca sa iasa fetita. Asa spun toate tratatele de medicina. Si daca o stiti pe Jocelyn, ea a prestat cu o zi inainte si a aflat ca are fetita, desi isi dorea baietel.




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Ioana, la al meu ne facem griji ca e programator pe calculator si sta mai toata ziua pe scaun, intr-un loc si nu e tocmai indicat. Vom vedea ce va fi

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Pai e 6 si 5 deja. O fi aflat ceva prin telefon de la sot. Sa dea Domnul sa fie vesti bune!




Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Edit: suntem la pagina 20. Poate deschid eu un capitol nou in seara asta si va umplu de gravidute!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

sunt z19 din 28. s-a terminat peroada la mine.am prestat,cred eu,cand trebuia.cam de 4 ori in sapt. fertila si inclusiv in ziua ovulatiei.acu,ce o da Domnul.
vremea asta m-a dat gata.sunt asa moale si nu am chef de nik.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Gabitz, mai am pana sa-i pot citi pe anticii greci, mai ales ca eu invat greaca moderna, slabe sperante
Ioana, asa e, stiu ca in ziua ovulatiei trebuie sa prestezi pt baiat ca sunt mai rapizi dar mai putin rezistenti.

***************



"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Danielle, tin pumnii sa se fii prins un samburel la tine in burtica.


CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

ma gandesc la saracutza de bibyleana.sper sa fie totul bine.

Mergi la inceput