Aspirante optimiste>20 ani (31)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

ioana multumesc de incurajari.esti o dulce
am vazut la tv. pe un program,ca o fata de 21 de ani,nu putea sa aiba copii.la 20 de ani,ovarele ei au incetat sa functioneze.cand vad cate se intampla pe lumea asta,mi se ridica parul.
daniela dragutza, dute la doctor si vezi care e treaba.
poate tia iesit testul negativ fiindca urinezi des si de obicei tre sa le faci dimineatza sau sa nu fi urinat de 4 ore.tin pumnii sa fie bebe in burticutza
fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Nana, tare scumpa mai esti tu mamico, nu stiu ce-o sa ne facem fara tine, singura solutie este sa venim noi dupa tine

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kory spune:

Intr-adevar este ziua si graviduta, ma bucur mult ptr. voi.
Felicitari Cristina, Ioana ce vesti bune ne-ati dat!Sa aveti o sarcina usoara si bebei frumosi!!!!!!!!!!
Bibyrox - sa ne dai de veste cat de repede poti, iti tin pumnii!!!!

Mary

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

Olivia26 la mine cred ca e destul de buna, uite o sa incurajezi fetele noi incercam de 2 si acum facem si trei luni fara vreu rezulat pozitiv dar e bine, incercam luna de luna cu noi sperante poate luna asta e cu mai mult har si vom merge toate la odisee
la toate fetele care muncesc din zor pu un nazdravan!!!

marryan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

In ce zi esti?

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

Olivia daca la mine se refera intrebarea nustiu in cezi sunt stiu doar ca saptamina trecuta am fost la ultima zi de monitorizare si a spus dr ca ovulezi ca la carte, si acu astepatm poate poate, o sa vad si eu II liniute ca tare miar placea

corectezi poate nu sa intelesi deci incercam de 2 ani si 3 lunite!

marryan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

marryan merci de incurajari,dragutza
ioana, pofte zici si balonari????? da Domane sa fie samburel si la tine
nana, tot alaturi de noi esti suflet curat. multumim ca ne sustii,iane si pe noi cu tine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

danielle nu stiam ca are importanta si la cat timp urinezi
e drept ca cele 2 teste ce au iesit pozitive slab le-am facut de dimineata cand m-am trezit (mai fusesem peste noapte la toaleta dar cand le-am facut a fost dimineata cand m-am trezit)
iar cele 2 negative au fost cand m-am intors de la serviciu asta dupa ce fusesem la tolaeta inainte de a pleca de aocolo adik cu o ora in urma. mi-ai mai redat speranta. pupici


o asteptam pe bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

imi zicea o colega de serviciu ca in momentul in care ramai insarcinata colul uterin se ridik e adevarat?
eu stiam ca se ridica in primul trimestru nici cum in primelle saptamani

o asteptam pe bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

Fetelor atitea simptome de sarcina ma incearca luna de luna daca sa le iau in calcul nu mas dumeri dece nu sunt gravi, dar uite ca nu e si stiti ce mai e am un dr foatre bun sunt foarte multumita de curind am aflat de el si mia zis ca si acomodarea mediului intern al nostru adka a sotiei si a sotului e foarte importanta in concepere, asa ca poate mai avem putin pentru acomodare si vine bb repede na ca tre sa vina nu e cum vrea el nu!!!

marryan

Mergi la inceput