Aspirante optimiste>20 ani (31)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Kory, inca n-am dat nici o veste, dar sper sa dau la sf saptamanii...



Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

daca tot n-am ce face si sunt in asteptarea lui biby, vreau sa fac un fel de poll. Va intreb si sper sa vedeti intrebarea mea si sa-mi raspundeti, cum v-ati protejat inainte de a va hotari la bebe? Cu prezervativ sau cu AC?

Am inrosit-o sa va iasa in ochi

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

eu am foslosit AC dar in urma cu 3 menstruatii m-am oprit si am fol timp de 3 luni prezerv.

o asteptam pe bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Daniela, multumesc pt raspuns si sper sa fie bebe si la tine! Tu mai ai o fetita?

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

buna...ce fac fetele? zunt z8 si ar trebui sa prestez ,dar imi e cam frica ca sunt cu o gripa cat mine de mare si iau ibuprofen,iar pe cutie scrie"a nu se lua daca intentionati sa ramaneti insarcinata".ce sa fac oare?ca pupacesc...aaaa,era sa uit ce era mai important,felicitari viitoarelor mamici sarcina usoara si bb-i sanatosi si frumosi! ps:vrem si noi la odiseeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

eu, am folosit si una si alta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

eu cu AC pana in iulie 2005, dar vad ca degeaba



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Ioana, referitor la intrebare n-am folosit nici una nici alta ...doar calendarul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Ioana, si eu tot Ac, dar le-am intrerupt in urma cu 1 an.
Daniella, fata optimista. Hai ca mai am locuri la odisee. Fugutza, fugutza.
Danielaradu, si eu testul l-am facut dimineata la prima urina, de fapt ma trezisem de pe la 4 dimineata, am mers la baie si pe urma nu mai adormeam iar dimineata m-am cam chinuit sa urinez iar, dar s-a pozitivat instantaneu si nu am mai facut nici un alt test, desi cumparasem 2. Oricum, pentru acuratete se fac dimineata, dar barza se poate face la orice ora, ca majoritatea testelor de acum. Iti tin pumnii in continuare.


Nana, 4+
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

eu am folosi AC cateva luni, iar cateva luni, foite. pe urma , avea sotul grija sa nu raman
de 5 ani nu ne mai ferim si tot nimic...
la toata lumea

Mergi la inceput