Aspirante optimiste>20 ani (31)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Anda, din partea mea nici o problema in privinta majusulelor....dar legea-i lege
Danielle, stai linistita si fa cum zice doctorul...de multe ori chiar din cauza stresului nu poti concepe. Nu te-ai gandit ca poate are un gram de dreptate si nu prestati cand trebuie sau cum trebuie?? E bine macar ca-ti spune ce si cum si iti da de citit... Aici nu prea gasesti asa ceva. Gandeste-te si ca esti tanara....foarte tanara si o sa fii oricum o mamica frumoasa...o adolescenta, ce mai!!!

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Daniela fac galerie sa fie cu ochisori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

DANIELA, DANIELLE, OLIVIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Biby . Asteptam cu sufletul la gura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

danielle scumpa nu te stresa ca intradevar esti abea la inceput 4 luni nu sunt 2-3 ani de incercari esuate.
Eu te sfatuesc sa te tii de medic daca credzi tu ca e bun si fa asa cum iti spune el, si o sa vezi cit de repede o sa ajungi la rezultatul mult dorit. Hai fata capul sus zimbesti si viata e frumoasa!!!!

Fetelor da aveti o viteza la scris mamaaaa!!!!
Felicitari noilor gravidute, sa fiti sanoatoase pe tot parcusrul a 9 luni si mai departe!!!
Hai nu ne lasati si pe noi ca vrem cu voi sa mergem:)

marryan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Danielaradu, chiar nu inteleg ce se intampla, nu am mai auzit la nimeni sa iasa doua teste pozitive si mai tarziu sa iasa negative. Ti-am spus ca cel mai bine e sa mergi sa faci unul de sange si atunci stii cu certitudine. Eu iti tin pumnii sa fii .

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Monica, am uitat sa-ti spun ca esti binevenita la noi...dar sa stii ca nu te primim prea mult timp...asa ca fuguta la odisee!!!

Am uitat sa va spun ca am o pofta de mancareeeeee si sunt super balonata... si mananc intruna... Offf, viataaaa meaaaa!!!

Unde esti biby???!!! Hai ca toata lumea te asteapta!!! La cum e traficul in Bucuresti la ora asta sigur mai intarzie.

Pupici!

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

dak imi intarzie ma duc luni la doctor.
zic sa las cateva zile ca sa vad ce si cum


o asteptam pe bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Marryan, la tine cum sta treaba?

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Olivia, iti tin pumnii ptr maine, sa vii cu vesti bune. Pupa mama fata.
Biby, zau, ne tii pe ghimpi. Haide cu vesti. Sper ca esti ok. Ma gandesc la tine, iubita.


Nana, 4+
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput