Aspirante optimiste>20 ani (31)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Hai, Biby, unde estiiii???

Bun venit noii aspirante RGE. Te rog sa nu mai scrii cu majuscule, pt ca este impotriva regulamentului. Te vedem oricum. Bafta la incercat si sedere placuta si cat mai scurta!

Danielle, scuza-ma dar nu ma pot abtine din ras!!! Esti fenomenala! Auzi, ii zici pa doctorului din mers?!! Noroc cu tine ca ne mai descretesti fruntile, ca altfel...

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Biby nu a venit de la doctor? Sper sa fie totul bine la ea in burtica.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

OLIVIA TINEM PUMNII PE MAINE LA DR!
PE TOATE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

BIBY asteptam vesti bune!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Fecian, tu pe unde esti? Sper ca nu mai esti suparici, da?

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

IOANA . si eu am mai scris cu majuscule
mi-a mai scapat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

ioana daca imi face nervi... ma tot pune sa astept si imi pune in poale o suta de foi cum sa exersez ptr bebe si ce tre sa fac.m-am saturat sa le tot citesc.eu ii zic ca vreau analize si sa vad daca pot avea bebe,daca am outze si tot,el imi zice pasiv sa mai astept ca is abia la inceput.dar cat sa mai asteptttt???acuma merg pe a 4 luna de incercari.ma ingrijorez si eu...
didi fata dulce,tot nu te poti desprinde de noi.
fetele dragutzele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

fetelor am facut again un test femina cand m-am intors de la serviciu - v-am zis eu ca o sa ma manance portofelu - si a iesit negativ
cred ca au fost eronate alea 2 care aratau slab roz...si tare nu as vrea....dak ottusi maine imi vine nu inteleg de unde toate schimbarile astea la mine in organism...totusi tineti-mi pumnii sa nu vina

o asteptam pe bebita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Danielle, Clau, Anda , multumesc ca sunteti alaturi de mine, nici nu stiti ce mult conteaza. Maine o sa va povestesc exact cum m-a torturat

Monica, nu e neaparat sa-ti iei temperatura bazala, ziceam doar ca ajuta sa vezi cand si daca ovulezi. Oricum se ia inainte de a te ridica din pat, dupa cel putin 3 ore de somn neintrerupt. Sa dea DD sa nu mai fie nevoie sa o masori si sa iasa luna asta .

Biby, te asteptam cu sufletul la gura.

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

biby,

Mergi la inceput