Aspirante optimiste>20 ani (31)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

BINE SPUS..SUNT TOTAL DE ACORD..NICI EU NU INTENTIONEZ SA MA STRESZ CU TEMPERATURI SI ZILE DE OVULATIE..CUM VREA DOAMNE DOAMNE...DACA EL NU IMI DA BEBE ACUM ARE EL MOTIVELE LUI.......EU MA ROG TOTUSI SA-MI DEA CAT MAI CURAND PT CA IMI DORESC FOARTE MULT SI EU SI SOTUL MEU....DAR O SA INCERCAM CU MULT IUBY"..NU CU TERMOMETRE SI TOT FELUL DE LEACURI..PUPICI ......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Kriss poate e prea devreme, mai incearca peste 2-3 zile un test, iti tin pumnii .
Irina FELICITARI!
Fetelor cred k e o epidemie de -dute, sa inspiram adanc poate se ia si la noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica11 spune:

buna din nou

fetelor pt temperatura bazala...luati temperatura in fiecare dimineatza sub brat? sau seara...

am zis ca incep de luna asta..poate asa o sa fie mai eficient si o sa apara niste ochisori


monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Monica, bun venit printre noi .
Cat despre temperatura, eu o sa continui sa o masor pentru a-mi cunoaste mai bine organismul. Cand mergi la medic, am inteles ca iti cere curbele de temperatura pentru a putea sa-si dea seama daca ovulezi sau daca sunt eventuale probleme. Uneori nu ramanem din cauza unei probleme foarte usor de remediat dar nedescoperite, si e pacat sa pierdem timp pretios.
Dar fiecare are principiile sale si propriile decizii.

Asa ca, va , fetele mele dragi.

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica11 spune:

multumesc olivia..si sper sa se intample minunea cat de repede pt toate fetele.. sa fie toata lumea bucuroasa...

deci incep sa-mi masor temperatura dimineatza la prima ora, nu?

pupici si felicitari fetelor care au intrat in randul
gravidutzelor


monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

CRISTINA FELICITARI !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

monica bun venit pe sedere cat mai scurta si sa ne vedem cat mai curand
RGE, eu mi-am facut analize de sange,urina si papanicolau.
eu cred ca sunt bune de facut.
olivia, bine graesti dragutza.si mie mi-a cerut doctorul sa imi iau temperatura,cand ma prezint pe 31 la el,tre sa ii arat rezultatele.
succes pe maine la doctor si sa fii tare.eu una,daca nu imi face nik nici tura urmatoare si ma pune iara sa astept,ii zic PA din mers.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

RGE, Monica bine-ati venit la aspirante, dar sa nu stati prea mult aici.
Cred k Biby deja a iesit de la dr, o fi pe drum. Sper sa fie totul ok.
Anca si pe mine ma dor sanii de luna trecuta, s-au si umflat, cred k e vreo dereglare. Eu sunt z29, am din cand in cand niste dureri usoare de spate, in rest astept sa vad ce se intampla. Nu fac nici un test luna asta, k m-am saturat sa vad teste negative.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

MONICA BINE AI VENIT!
ITI DORESC SA PLECI CAT MAI REPEDE LA ODISEE SI SA IEI CU TINE MULTE FETE DE-AICI!
LA TOATA LUMEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Olivia, succes maine la doctor, sa-mi povestesti si mie.


CLAU

Mergi la inceput