Aspirante optimiste>20 ani (31)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns winter spune:

DIDI, BUBULEANA numaram impreuna! Da Doamne sa fie in burtik!!! Pe mine ma doare burtik (crampe usoare si cam dese zic eu),vad ca ma dor si sanii dar lateral(luna trecuta ma dureau sfarcurile) si sunt uscata fara nici un fel de mucus. Astept vesti bune de la voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

RGE bine ai venit printre noi!
sper sa nu fi nevoita sa stai prea mult pe-aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

WINTER eu nu am nici un simtom. ma deranjeaza putin ovarul stang, dar ma gandesc ca trebuie sa-mi vina uratii si de-aia!
tin pumnii si pt tine si pt BUBU!
BIBY TE ASTEPTAM CU VESTI BUNE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

MULTUMESC FRUMOS FETELOR ....SI EU SPER SA NU STAU MULT PE AICI..ACELASI LUCRU VA DORESC SI VOUA DIN TOT SUFLETUL!!! DOAMNE AJUTA!!..ANCUTZA ITI TIN PUMNII IN CONTINUARE..PUPICI..DA ASA AM ZIS SI EU SA MAI ASTEPT ..CA LE-AM FACUT PREA DEVREME..DAR DE NERABDAREA DIN MINE SI-A SPUS CUVANTUL!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Fetele eu plec ca am intalnire cu sotul meu.
Va pup si intru diseara sa vad ce ati mai facut.
Bibileana ma gandesc la tine...

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

APROPO FETELOR..NU AM VAZUT SCRIS PE AICI DACA A FOST IMI CER SCUZE...ATI INCEPUT SA LUATI VITAMINA E , ACID FOLIC....V-ATI FACUT TOATE ANALIZELE??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica11 spune:

Buna,
sunt noua pe aici , ma bucur ca am gasit un loc in care pot vorbi despre dorintza noastra de a avea un bebe...asteptam si iar asteptam...


deocamdata se pare ca sunt primele semne de ciclu
..deci data viitoare

dupa-amiaza placuta fetelor.
monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

didi, winter: asa e! numaram impreuna dac-o mai fi ceva de numarat la mine ar cam trebui sa apara rushii maine-poimaine
simptomele mele ar fi:

- somnolenta la greu dar asta e normal in fiecare luna inainte de rushi din cauza cantitatii mari de progesteron
- balonare serioasa care la fel e normala iniante de rushi
- mucus ca la ovulatie si cred ca e tot din cauza progesteronului
- senzatii ciudate pe la ovare, nu dureri, ceva asa ca si cum mi-ar umbla cineva pe-acolo si asta cred ca e urmare a hsg-ului

In rest: nu fac pipi des, nu ma dor sanii, nici o modificare specifica unei eventuale sarcini. In plus am test negativ. Sunt sigura ca nu va trece aceasta sapt fara vizita rushilor.
Dar poate la voi isi va arata zambetul

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

BUBU . si eu astept uratii saptamana asta. sigur vor veni! asta este!
sper ca toate celelalte fete sa vina cu vesti bune!
BIBY sunt cu gandul la tine .....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
Astept si eu cu emotie sa se intoarca biby de la doctor sa ne spuna ce si cum.
Nu ma cunoasteti,stiu, pentru ca nu am mai trecut pe aici de fix 1 an! Azi se implineste 1 an de cand am aflat ca sunt . A trecut foarte repede! Va tin pumnii tuturor fetelor aspirante si sper ca listuta viitoarelor mamici de sept-oct 2007 sa fie plina ochi, de cel putin 2-3 ori mai mare ca cea a noastra, a mamicilor de sept-oct 2006. Pupici si succese! Aaa, si cum spunea cineva pe-aici, nu va stresati cu temperaturi, zile de ovulatie, etc. Numai bunul Dumnezeu hotaraste cand e sa fie cu ochisori!


de Maria Cornelia (20.09.2006)
Varsta Mariei, www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Am si paginuta, Asa am venit pe lume

Mergi la inceput