Aspirante optimiste>20 ani (31)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

ANCA CU TESTUL ALA CE AI FACUT ..SUNT "MIREASA"..ACUM AM INTRAT SI EU.....MI-AM FACUT NISTE CALCULE SI PE 17 IANUARIE AR TREBUI SA VINA RUSII"..DECI AM FACUT TESTELE MULT PREA DEVREME....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

ancutza nu ai facut test? poate e ceva.la BIBY, ia venit mentruatzia peste sarcina.cine stie???daca te dor sanii si ai pofte,ca asa am vazut scris mai incolo.paine calda...
eu tin pumnii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Dani am facut in prima zi de intarziere si a iesit neg.,as mai face unu ca sa fiu sigura....am inebunit

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Dani, multumesc mult, esti o dulce .

Anca, Dani are dreptate, ba te dor sanii, ba pofta, ba oboseala, eheheeee, ma bagi la idei. Fa testul ala ca ne tii in suspans.

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Il fac dupa ce imi trece CM,nu de alta dar vreau sa iau vit e si maca si sa nu fac vreo prostie

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

RGE bine ai venit la aspirante optimiste.Testul a fost negativ.


anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

MULTUMESC FRUMOS ANCA SI IMI PARE RAU PT TEST CHIAR ASTEPTAM UN RASPUNS.......SI AL MEU A IESIT NEGATIV DAR CRED CA M-AM GRABIT .....SA VAD MAI INTAI DACA VIN MUSAFIRII SAU NU.....DAR NU MAI AM RABDARE MI SE PARE CA TRECE TIMPUL ATAT DE GREU......E ATAT DE NASPA CAND ITI DORESTI CEVA ATAT DE MULT SI DUREAZA ASA MULT...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

olivia nu ai ptr ce dragutza.
ancutza tin pumnii ptr test

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

RGE, bine ai venit pe si sedere cat mai scurta la aspirante, sa ne dai cat mai curand vestea buna. Pai daca pe 17 ian trebuie sa-ti vina rusii, acum e mult prea devreme pentru test. Mai asteapta cateva zile si repeta-l. Bafta multa sa fie cum iti doresti.

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

RGE bun venit la aspirante

Mergi la inceput