Pacientele optimiste si gravi ale dr. Tutunaru(21)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Mamidevladut mabucur ca ai revenit!
Ana_Id, tin pumnii!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Ana_id, . Inca nu ma bucur, dar stiu eu ca am motiv!!! La cate teste negative am facuuuut... nu s-a pozitivat nici unul, nici in doua ore, nici in doua zile! Asa ca...

Mamidevladut, BINE AI REVENIT!!!

Ana_p, multumesc mult pentru super-mesajul pe care mi l-ai trimis. Esti o scumpa.

Zenobia
Ne dati ori nu ne dati?
--------------------------------------------
Cununia civila
Deja casatoriti
-----------------------
...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Ana-id: Tin si eu pumnii sa fie asa cum iti doresti!!!!!!!! Astept vesti!!!!!!
O seara placuta va doresc la toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinusha spune:

Buna, dragelor.

am citit ce ati scris si mi s-a parut foarte interesant. si eu incerc sa ramin insarcinata. saptamina viitoare trebuie sa imi fac hsg, dar imi este cumplit de frica. imi puteti spune cum e?

va multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

alinusha daca iti faci hsg nu prea cred ca esti pacienta d-lui dr. T deoarece dansul nu e de acord cu aceasta procedura,eu iti doresc sa ramai graviduta cat mai curand.

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicole31 spune:

ana p, te rog mult de tot sa-mi trimiti si mie detaliile despre laparo, dar nu stiu cum sa-mi activez PM-ul. Sau eventual un mail.
ana id, ar fi minunat sa ne dai vesti bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Mamidevladut bine ai revenit iubita, i-mi era dor de tine! Multumesc frumos pentru urarile mamei mele. Da, intr-adevar e ziua mamei si implineste 53 ani, tanara nu??? Pupici si lui Vladut!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Ioana, La multi ani! mamei tale, sa fie sanatoasa si sa isi creasca nepoteii care vor veni curand!

Zenobia
Ne dati ori nu ne dati?
--------------------------------------------
Cununia civila
Deja casatoriti
-----------------------
...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauravoinicu spune:

Ana_id ,cu siguranta esti insarcinata ....FELICITARI
Mamidevladut , bine ai revenit printre noi....
Kora , nici eu nu mai stiu ce urmeaza sa fac in continuare , le-am cam incercat pe toate in afara de FIV , nu pot nici sa astept luna de luna sa se intample o minune avand in vedere ca eu nu am ciclu in mod natural deloc si cum nici cu stimularile nu mai dau nici un rezultat am cam intrat in ceata , ceata din care sper sa ma scoata dr.T vinerea viitoare cand am intalnire cu el. Ciudat este ca rezerva mea ovariana abia acum a inceput sa se consume , pana acum ovarele mele fiind in pauza si nici cu stimulente nu mai vor sa o ia din loc....... si sa zici ca mai incerc stimulari .., dar pana cand.....? pana nu o sa mai am deloc rezerva ovariana ? nu stiu incotro sa o iau .... sper sa reusesc sa fac rost de bani pt FIV si macar sa o incerc si pe asta..

Prietena mea cea mai buna este insarcinata in aproximativ 5 saptamani , sunt f bucuroasa mai ales ca eu i-am facut testul , am vazut si eu pt prima data in viata mea cum iese un test pozitiv .
La cate saptamani poate face prima eco si cand se pot auzi bataile inimii , ea a avut UM pe 14.12.2006 ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Buna dimineata!

Ana_id da-ne vestea, eu astept cu incredere!

Lauravoinicu decizia cea mai buna o puteti lua tu impreuna cu sotul tau si daca veti hotari FIV nici un doctot nu va va refuza,sper din tot sufletul sa gasiti cat mai repede calea cea mai buna pe care sa mergeti.

Kora

Mergi la inceput