Pacientele optimiste si gravi ale dr. Tutunaru(21)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Salutare fetelor!
Ana_p: Bina ca a trecut......ai sa fii ca noua intr-o saptamana! Tinem pumnii sa nu treaca cele 6 luni fara rezultate!
Marinusha: sa fie totul bine! Asteptam vesti!
Va sarut pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitoni spune:

buna,fetelor!
anap, sa te refaci. Sa stai cuminte in pat.o sa treaca si in curand o sa vina si BB.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Fetele am intrat sa va spun ca intr-o ora intra Marinusca noastra in cezariana, sa-i tinem pumnii sa fie bine si ea si bebelina. Doamne ajuta!
Hai MArina, bafta multa



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_p spune:

Marina, bafta multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iyoana spune:

Alexia, multumim ca ne tii la curent!

Marinus, tinem pumnii!



iyoana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Marina, ma gandesc la voi.
Ana_p, ma bucur ca esti bine, lasa ca nu o sa fie nevoie de FIV. Acum e momentul sa... te bucuri de viata. Cand ai timp, te rog trimite-mi si mie pe PM detalii despre operatie. Te pup si multumesc mult.

Zenobia
Ne dati ori nu ne dati?
--------------------------------------------
Cununia civila
Deja casatoriti
-----------------------
...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac100 spune:

Dragi Tutunici,
Eu sunt proaspata pe forum si proaspata pacienta in asteptare de bb la dr. Tutunaru.
Imi poate comunica vreuna dintre voi daca miercuri, 17.01., dupa amiaza, dl. dr e la cabinetul dumnealui?
Si as mai vrea sa stiu de la fetele care au facut laparo dupa cate luni au ajuns la aceasta procedura, in ce a constat si cat timp au fost imobilizate din cauza acesteia.
Multam. Daniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

S-a nascut EMMA IOANA

Am vorbit cu sotul Marinei, Emma are 52 cm si 3.370 kg, e frumoasa, sanatoasa, Felicitari Marina sa va traiasca sa fiti sanatosi si sa va bucurati de ea
Marina inca nu se trezise din anestezie. Mai multe nici nu am stiut sa intreb, asa de tare ce m-am emotionat, m-am blocat...ma bucur tare tare mult
Felicitari inca o data Marina



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty_nic spune:

Bun vebit pe lume, Emma Ioana!
Marina, felicitari, sa-ti traiasca frumusetea! Ma bucur nespus ca marea asteptare a luat sfarsit si ca totul a fost bine. Multi pupici si revenire usoara! Intalnire placuta, fete dragi!
Alexia, fata inimoasa care ne-a tinut la curent! Multumim.


Mami Cristina si Daria Ioana

Poze

Viitorul suna foarte bine: vine bebe!
Nimic nu este intamplator.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Ce emotionant!!!!Bravo Marina,bravo fata draga!Ai reusit!
Sa va traiasca minunea Emma Ioana si sa va umple viata de fericire!

Ana_p,stai linistita.Nici sa nu te gindesti la FIV.Vei vedea ca trompita buna isi va face datoria.Te pup si te-asteptam cu vesti bune.



Teodora
http://new.photos.yahoo.com/gogosnel/albums/]

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput