Pacientele optimiste si gravi ale dr. Tutunaru(21)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Marina iti tin pumnii sa treci cu bine maine peste toate si sa o tii cat mai curand pe Emma in brate!!Las' ca peste ani si ani ii vei povesti cat de nabadaioasa si sugubeata a fost inca din burtica mamicii ei si veti rade amandoua!!!

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iyoana spune:

Marinar, hai ca esti chiar culmea . Tu vii acasa repede, cand esti la cateva ore de nastere si intri fuga pe forum??? Multumim ca ne tii la curent, ma simt ca la televizor, parca ar fi o nastere on line Tinem pumnii stransi, stransi si asteptam sa o vedem pe fetita!!

Hai Marinar, hai Marinar



iyoana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iyoana spune:

Kora multumesc!

iyoana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihavasoi spune:

orchis te rog, daca stii, imi poti da un nr de telefon de la cabinetul dr Soare sa-i fac o programare sotului_? sau daca ma poate ajuta altcineva v-as fi recunoscatoare.
Printre altele , o sa mergem si la Dr Calomfirescu, dar abia in februarie am reusit programarea. Ce muuuuuuult timp mai e
si tot in februarie o sa ajung si eu dr nostru drag.Pana atunci,prestam la liber si asteptam cuminti, tacuti, ingrijorati,dar cu o speranta in suflet
Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

quote:
Originally posted by gabitoni

buna, fetelor!
maine ma duc la IDS sa imi fac Papanicolou si secretia vaginala.stiti cumva daca imi da rezultatul pe loc?



Nu, nu ti le da pe loc. Dureaza cateva zile. A, si recoltarile se fac intre anumite ore, daca nu ma insel intre 14 si 18 (?).

16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

toate fetele.
Iyoana succes la monotorizari si sa dea D-zeu k luna asta sa fie cu ochisori.
Eu astept sa-mi vina CM, sunt z34,am ovulat in z17, dar nu mai vin odata uratii, cred k m-am dereglat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claucia spune:

Ysa, de curiozitate, ti-ai luat temperatura zilele astea? Esti in cea de-a 18-a zi de la ovulatie... Daca a scazut, da, poate fi dereglare si va veni si CM. Daca nu...

Pupilici

12+

bb mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Claucia nu mi-am luat TB, dar sunt 99% k am o dereglare,pt k am senzatia asta de a urina si cand ma duc curg cateva picaturi, sanii ma dor din ce in ce mai rau, s-au umflat, in ultimul timp am un gust ciudat in gura, ma spal pe dinti, fac gargara si apare din nou.
Tu cum te mai simti? ce face? Ai grija de tine si de el. Va pup pe amandoi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Ysa, ce spui tu pot fi foarte bine semne de ...bb! Tin pumnii!
Fetelor, am vb cu Ana_p, se simte bine, dar era destul de suparata, saracuta... aderente de la o operatie mai veche de fibrom - inlaturate, dar numai o trompa permeabila, cealalta "ingrosata" (?), ovarele lipite (?)... a vorbit cu Tutu doar la tel, spera sa o lamureasca mai bine cand ii scoate firele...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

quote:
Originally posted by marinar

buna fetelor

ce credeti ca am facut? am plecat din spital, asa o fuga, am venit acasica sa fac o baita ca nicaieri nu-i mai bine ca acasa si ma intorc. cand am vb cu Alexia alea erau informatiile pe ca rele stiam eu. apoi a vb sotul cu T si i-a zis ca maine sigur are copil, asa ca o sa incerce iar sa-mi declanseze nasterea si daca pana seara (cred) nu merge o sa-mi faca ceza. asta e, important este sa nu sufere bb pana la urma, pt ca lichid mai am ff putin.

va pup si sper sa vin cu vesti cat mai bune

Marina 41 + Emma Ioana

burtika
lucrusoare bebe



Marina deci minunea se poate intampla chiar in seara asta? Doamne ajuta, te pup de 100 ori




Mergi la inceput