Pacientele optimiste si gravi ale dr. Tutunaru(21)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirella76 spune:

Scumpete am platit 1.000.000 lei vechi, pe bon scria ecografie 1 mil...

Si eu ultima data in noiembrie platisem 500.000 lei vechi.


Nu stiu ce sa zic cred ca astea-s preturile acum..


pupici






mirella
7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Fetelor a vorbit cineva cu Ana_p???Eu ma gandesc la ea si ii tin pumnii, a avut de dimineata laparo....Ana sper ca esti BETON!!!

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpete spune:

MULTUMESC MIRELLA76,
ORICUM NU MAI CONTEAZA CAT COSTA ,DAR VROIAM SA STIU ASA INFORMATIV,SA STIU LA CE SA MA ASTEPT
MULTAM FAIN!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitoni spune:

buna, fetelor!
maine ma duc la IDS sa imi fac Papanicolou si secretia vaginala.stiti cumva daca imi da rezultatul pe loc?

scumpete, felicitari si un bb sanatos!
va pup pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty_nic spune:

Marina sa fie DD tot timpul cu voi si sa aiba grija de voi, sa fie totul perfect, indiferent de modalitatea de nastere.
Multi si sa fiti tari amandoua.
Alexia multumim de vesti.
Fetele mele dragi, eu am primit rezultatul de la triplul test si m-am linistit, a iesit negativ si cu cote de risc f mici, multumim lui DD.
Acum m-am lansat cu disperare in lucrari si sunt ocupata pana peste cap, dar timp sa merg la Emma si Marina la maternitate tot imi fac, in schimb voi aparea mult mai putin pe aici. Puteti sa stati linistite in schimb, atunci cand se intampla ceva f important aflu si va vizitez.
Multi pupici la fete dragi si DD sa fie tot timpul cu noi!


Mami Cristina si Daria Ioana

Poze

Viitorul suna foarte bine: vine bebe!
Nimic nu este intamplator.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Buna dragele mele,
Sunt mai mult plecata si de aceea nu prea scriu.....dar am recuperat....am citit tot....
Scumpete: Bine ai venit in grupul nostru! cat despre km facuti....si eu fac oarte din aceeasi categorie, dar sper sa merite!! Sarcina usoara si bb sanatos!
Marinusha: Astept vesti....sa fii puternica, Eva va veni la momentul potrivit......sa nu uiti ca esti pe maini bune!
Ioanatugs: Tu ce mai faci? Nu prea ai mai scris...ai terminat tratamentul lui A? Ce planuri ai pentru viitor?
Kora: Ce mult ma bucur!!!! Se apropie momentul cel mare! Iti doresc succes!
Mirella, Kitty, Orchis, Amely si toate celelalte gravidutze Sarcina usoara in continuare! BB sanatosi!!!
Teodora, Felicia, Alexia, Oana, Vali, Zenobia si toate, toate Tutunicile:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iyoana spune:

Buna fetelor!
nu am mai intrat de cateva zile, dar vad ca sunteti la fel de active pe cum va stiam.

Marinar, iti tinem pumnii sa-ti vezi cat mai repede bebelusa.
Asteptam vesti despre tine de la orice fata trece pe la spital si este forumista.

Ysa, ai inceput deja monitorizarea pe luna asta?

Kora, asteptam vesti despre cum ies analizele.

Clau, Kitty, Sim-Stoian, Mirella76 si toate celelalte gravidute ma bucur pentru voi, sa aveti sarcini usoare si sa profitati din plin de aceasta perioada!

Eu z10, astept ziua de vineri sa merg la monitorizare. Sa vedem ce iese luna asta.

Am si eu o intrebare: in ce zi se face prolactina?

iyoana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Iyoana bafta la monitorizari!Prolactina se face in orice zi a CM dar fara sa mananci sau sa bei ceva inainte de recoltare.Multumesc si de urari esti o draguta ca intotdeauna!

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Maria draga acum ai vazut ca ai scris si tu, multumesc mult ca ti-ai indreptat un gand si catre mine... !!!Planul tau care e???

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

buna fetelor

ce credeti ca am facut? am plecat din spital, asa o fuga, am venit acasica sa fac o baita ca nicaieri nu-i mai bine ca acasa si ma intorc. cand am vb cu Alexia alea erau informatiile pe ca rele stiam eu. apoi a vb sotul cu T si i-a zis ca maine sigur are copil, asa ca o sa incerce iar sa-mi declanseze nasterea si daca pana seara (cred) nu merge o sa-mi faca ceza. asta e, important este sa nu sufere bb pana la urma, pt ca lichid mai am ff putin.

va pup si sper sa vin cu vesti cat mai bune

Marina 41 + Emma Ioana

burtika
lucrusoare bebe

Mergi la inceput