Viata in Germania (40)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Felicitari Dana!!! sa va traiasca flacaul!!!
-----------
miericica vezi ca daca dai reload des se incarca wetter.com



Papadie, mama Mielului turbat si-a delikatului Pescarush

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa spune:

Fetelor, eu va multumesc la toate din suflet pt. urari, stau ca pe arcuri ca azi dupa-amiaza ii scoate atele si poate i-o spune doctorul si parerea lui pina vine biopsia peste 2 saptamani. Abia astept s-o sun diseara, nu-mi ramane decit sa sper ca va fi bine.
Dana, sa va traiasca flacaul si sa va aduca numai bucurii!

Eu m-am intors cu Patrick de la inot si pe aici e bine, vine cite o rafala de vint mai mare la 3-4 minute, s-a oprit si ploaia. Ce descrieti voi e cam horror, mai ales tu Päpädie!!!!!!!!

narcisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peca spune:

felictari noii mamicute!

cam de o ora la randul de copaci ce e langa casa noastra s-a rupt o creanga dintr-unul dar aven noroc ca bate vadul dinspre casa spre copaci si nu invers...ca altfel poate ateriza pe garaj...da m-am cam speriat cand am auzit cum a trosnit...am si fugit afara sa vad daca la noi la casa ceva
nici nu imi vine sa ma gandesc ca trebuie sa ies sa iau pampers la copil si paine.... mi-e si groaza sa ma pun in masina...
mai, pe voi care aveti vanturi mai puternice, va doare capul? ca pe mine ma doare de am impresia ca face buuummm! m-am gandit ca de la presiunea asta admosferica ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lauraa spune:

La noi e destul de prapad..Si masina mea sta afara sub pomi ca garajul e plin cu cartoane de "mutat"... Sa vedem ce-o fi...Azi inainte de amiaza era sa-mi zboare cupila din mana, incredibil..Of si azi e ziua mea de mers la piscina...se duse...

Laura cu LARA si
Surpriza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peca spune:

acum a spus la tv ca cel deja 3 oameni si.au pierdut viata :( ... si pagubele sunt tot mai mari
da in zona lui papa e chiar **** pe pamant!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

mei daca va zic ca i-a zburat lu' doamna catelu din lesa. dupa care nu mai vru animalu afara din scara, logic!
Laura cica la noi la noapte se face de 180 de km/h. Mi se pare incredibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

quote:
Originally posted by peca

acum a spus la tv ca cel deja 3 oameni si.au pierdut viata :( ... si pagubele sunt tot mai mari
da in zona lui papa e chiar **** pe pamant!


peca si niko(23 iulie '05)




da e nasol. daca iesim la magazin o sa ma duc la vecini sa-i intreb daca au nevoie de ceva pt ca toti sunt in varsta si foarte in varsta:(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Zuzunaki parca p[lecase azi cu copiii la Stuttgart sa le faca acte. Zuzuleeeee sper ca ai ajuns acasa!



Papadie, mama Mielului turbat si-a delikatului Pescarush

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Camelia spune:

Eu am fost prevazatoare si am facut cumparaturile dimineata devreme, cand inca nu batea asa de tare vantul.Oricum, nici acuma nu pot sa spun ca e chiar asa de rau...Daca nu aveti urgente, e mai bine sa stati acasa.Asa suntem sfatuiti de autoritati.

Tinteste spre luna. Chiar daca nu reusesti, macar vei fi printre stele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

http://www.ka-news.de/karlsruhe/news.php4?show=tmw2007118-336D :((
ia uitati-va la poze pe www.t-online.de




Papadie, mama Mielului turbat si-a delikatului Pescarush

Mergi la inceput