Ce v- ar face sa va inselati sotul?

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ALINATXA spune:

Nimic nu m-ar determina sa fac asha ceva din simplu motiv ca nu sunt construita de maniera asta.Orice mi-ar face sotul prefer sa spun "STOP CADRU" si sa o iau de la capat.

35+ Roberta Anne-Marie http://new.photos.yahoo.com/naomi_creamy/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

Nimic in lume nu m-ar face sa il insel, pentru ca nu imi sta in fire sa fac asta. Atata timp cat ma simt iubita langa el si imi ofera tot ce am nevoie, nu vad de ce as strica asta ducandu-ma cu altul. Cu nici un barbat nu as putea comunica la fel de bine cum o fac cu el, din toate punctele de vedere (mai ales sexual).

13+

http://pg.photos.yahoo.com/ph/brazuca22/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

Eu nu as putea sa insel.Stiu si zic asta pentru ca ma cunosc.Ar trebui sa renunt cu totul la casnicia mea...sau chiar daca nu as fi casatorita si as avea doar asa o relatie..nu as putea insela.Doar sa renunt la actualul si sa fiu cu cel care se presupune ca as vrea ceva in viitor.
Asta inseamna ca nu pot avea o relatie cu cineva la care nu tin..sa o fac asa doar dedragul artei!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piticasigogosica spune:

E normal sa nu-ti "inseli' sotul/sotia atat timp cat esti iubita si iubesti,cat esti respectata,apreciata,reuseste sa-ti "respecte feminitatea";
Dar daca nu-ti ofera nimic din toate acestea si daca presupunem ca inca il iubesti mult si nu vrei sa-l parasesti??
Sau si mai grav.El/ea sufera de o boala care nu-i mai lasa posibilitatea de a face sex nicicodata.In contiunuare exista iubire...ce ati face?

poze
Iri +22 si Iris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Eu nu as putea sa il insel!Fiinca nu l-a insela pe el ci pe mine!Nu as putea sa ma mai uit la mine in oglinda!Si daca din cauza unei boli cum spu nu am mai avea viata sexuala, asta este...doar am spus la inceputul casniciei:la bine si la greu!eu cred ca dragostea , iubirea dinte partenerii de cuplu este mai puternica decat orice!Poate sunt eu invechita...dar asa gandesc!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bfly spune:

quote:
Originally posted by anilia

iubesc un alt barbat, sigur as putea sa imi insel sotul cu el.



M-ai socat!
Nu prin faptul ca ai putea sa-ti inseli sotul, ci prin sinceritatea si curajul cu care o spui! De ce iti inchizi atunci viata alaturi de o persoana pe care nu o iubesti?


"Nimic nu se pierde, nimic nu se castiga, totul se transforma."

Roxana, mamica lui Andutu grasunelu' bursucelu' scumpicu' zis "Piedone"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Pacat de concluzie. Dar viata merge mai departe. Insa eu in locul tau cel putin pentru mine mi-as face curat in viata. Parerea mea.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Decembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leta spune:

eu ma intreb ce l-ar face pe el sa ma insele... chiar as fi curioasa, ca sa-mi iau masurile necesare (si nu ma refer la masurile 90-60-90 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tornada spune:

Draga Anilia,imi place sinceritatea ta.Si eu ca si Marius as incerca sa-mi pun ordine in viata,as face curatenie generala,dar depinde de multe....Esti sigura de celalalt?S-ar putea ca datorita presiunii care v-a fi pe capul vostru celalalt sa fuga,la asta te-ai gandit?
cel mai corect ar fii sa pui in balanta toate problemele pe care le ai si sa vezi ce este cel mai bine pt. tine(si eu sunt tot pt.dragoste,o romantica incurabila,daca dragoste nu e nimic nu e)dar vezi daca se merita.astept vesti de la tine!

Draga Marius,felicitari tie si sotiei tale pt. frumoasa familie pe care o aveti.Succes.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goanga23 spune:

Nimic nu m-ar face sa-mi insel sotul...e un om prea bun , n-ar merita o asemena dezamagire.
Stiu ca este tipul de iubeste care iubeste o singura data in viata, stiu ce insemn pentru el ...si daca vreodata l-as insela , chiar daca poate nu m-ar parasi, niciodata nu m-ar mai privi asa cum o face acum ...

Va doresc sa fiti iubite si...intelepte,

Andreea

I am a dreamer...

Mergi la inceput