Ce v- ar face sa va inselati sotul?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns energy spune:

divortul m-ar face.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


nimic,nu m-ar face sa-l insel.

Poze cu Lucas
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

quote:
Originally posted by Barbarian

Toti barbatii sint niste jigodii.Subscriu.Dar femeile care distrug casniciile altor femei ce sint?

Who dares win.




Barbarian, ai dreptate. Pentru fiecare barbat care inseala, exista o femeie care face acelasi lucru, sau daca ea e necasatorita, isi "baga coada" in familia barbatului. Daca nu ar exista genul asta de femei, barbatii NU ar insela. (nu ca nu ar vrea, dar nu ar avea cu cine)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

quote:
Originally posted by ileanna

Cred ca poate exista tentatiza de a-ti insela sotzul chiar daca totul este ok cu el.

Este ingrozitor de usor sa accepti sa-ti ingropi toate aceste insatisfactii in fluturii din stomac pe care ti-i da un Fat Frumos. Dar nu va fi cu efect real si vei intra in alte conflicte interioare mult mai grele.

Never say NEVER.



Ileanna, . Un raspuns excelent, pentru care iti multumesc si eu.

Ioana si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna_2007 spune:

Cand cineva inseala, cauta in exterior solutia unei probleme interioare. Am citit asta undeva si a ramas in memorie. Asa este. Cine inseala SE inseala pe el insusi.

Eu nu l-as putea insela pe sotul meu. Am fost eu insami inselata si stiu cum e. As avea demnitatea si coloana vertebrala sa inchei o relatie care nu mai merge si nu as vrea sa fiu mai intai cu fundul in doua luntri, asta e o atitudine plina de lasitate.

"Adevarul este un lucru in mod absolut necamuflabil. De sub toate contrafacerile, de sub toate minciunile, de sub toate aberatiile, oricat de adanc l-ar ascunde, oricat de groaznic l-ar mutila - inca razbate, inca sclipeste, inca respira..."
(Mihail Sebastian - Jurnal)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALINATXA spune:

Wowwww......Cum adika daca te-ai simtii negljata sexual l-ai inshela?Hai ca mi-ai dat cu o bata in cap.

34+saptamani http://new.photos.yahoo.com/naomi_creamy/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanako2004 spune:

niciodata nu asi putea face acest lucru,chiar daca el ar fi pe fiecare zi cu femei in pat....nu asi avea ochi pt nici un fat frumos decat pt sotul meu

POZE malaysia
malaysia2006


irinaEMILY2005.01.06
POZICI NOIEMILY sufletelul nostru poze
cine se trezeste de dimineata departe ajunge

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

Nimic nu m-ar face sa-l insel. Il iubesc.

Ca sa descoperi America, uneori e suficient sa pleci din Spania.

Felicia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dede_danutza spune:

eu am faut-o si nu e palcut, doar pentru cateva secunde de palcere nu se merita sa pierzi persoana cu care ai hatarat sa stai toata viata, nu merita, si chiar dak el o face nu trebuie sa ne razbunam pe el, pt k razbunarea se intoarce asupra noastra.
NU SE MERITA!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

quote:
Originally posted by dede_danutza

eu am faut-o si nu e palcut, doar pentru cateva secunde de palcere nu se merita sa pierzi persoana cu care ai hatarat sa stai toata viata, nu merita, si chiar dak el o face nu trebuie sa ne razbunam pe el, pt k razbunarea se intoarce asupra noastra.
NU SE MERITA!!

dedemy



Data viitoare incearca cu altcineva. Speedy Gonzales nu e bun...


Glumesc, nu te supara!

Mergi la inceput