Ce v- ar face sa va inselati sotul?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adella-63 spune:

La un momendat era sa o fac.Sotul lipsea pe motiv de "indragosteala tirzie din crarti"eu la o intinlire de afaceri,unde 2 stieau de problema noastra si prin invaluire,sau poate vorbiti, au vrut sa ma compromita.Nu sint o frumusete,tot timpul sint constienta de asta,dar ...Nu am cedat si nu as ceda in veci.Vorba prietenei mele"esti de moda veche"Da, dar sint mama unui copil minunat care la 17 ani a cisigat o bursa in USA(am plins pe la subiectul Fete din USA)Deci aveti incredere si nu cedati NICIODATA chiar daca sinteti inselate noi sintem STILPUL EI FARA NOI SINT...homosexuali.CU BINE IUBITI-VA MULT VIATA ESTE SCURTA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Monotonia ... asta m ar putea determina sa l insel. Desi la cat sunt de deschisa la dialog si la cat vorbesc si la cate fantezii am, slabe sanse sa intervina monotonia



Daria & Giulia (2004 08 16) www.webshots.com/user/giulia16" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

quote:
Originally posted by adella-63

[...]noi sintem STILPUL EI FARA NOI SINT...homosexuali.CU BINE IUBITI-VA MULT VIATA ESTE SCURTA.



Mai sa fie ce filosofie adanca... ai meditat mult pana ai emanat-o?

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Decembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

cred ca, pina la urma, dak noi doi nu puteam avea bb cu nici un chip, nici natural, nici in vitro, nici adoptie, nimic, ajungeam si la "inselat"...
Care putea sa il faca cu altcineva.
Ca am fi avut copilul lui sau al meu sau al nici unuia dpdv genetic, imi era egal.

Elise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymcar spune:

quote:
Originally posted by marius

quote:
Originally posted by adella-63

[...]noi sintem STILPUL EI FARA NOI SINT...homosexuali.CU BINE IUBITI-VA MULT VIATA ESTE SCURTA.



Mai sa fie ce filosofie adanca... ai meditat mult pana ai emanat-o?

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Decembrie 2006



Marius, parerea mea este ca nici macar nu trebuia sa ii dai atentie. Astfel de ... (nu stiu cum sa le zic sa nu ofensez moderatorii) nu merita luate in seama. Inseamna sa te cobori la nivelul lor. E mai bine sa te gandesti ca cine a scris-o era intr-o zi proasta si in timp ce scria se gandea de fapt la catelul vecinului care i-a facut pipi pe usa. Daca avea fie umor, fie logica, fie alta noima in cadrul discutiei - atunci polemica isi avea rostul, fie si de dragul polemicii. Dar asa?! Crezi ca e cineva care i-a acordat vreo atentie acele fraze?

My life stinks

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

quote:
Originally posted by adella-63

[...]noi sintem STILPUL EI FARA NOI SINT...homosexuali.


Afirmatia asta este dusa la o extrema atat de indepartata incat am putea spune si ca femeile fara barbati ar fi niste lesbiene toate.

Elle_seb

May you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisabia spune:

Bine ar fi sa fim mai nepasatori in viata.Insa continui sa ma minunez de vorbele unor semeni.Aici se potriveste:Daca taceai(nu postai) ,filozof ramaneai.
Fug ca am devenit rautacioasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AILUI spune:

quote:
Originally posted by grodear
Ce v-ar face sa va inselati sotul ?


Absolut nimik !
Nici macar nu pot sa "diger" aceasta intrebare.........


Ailui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Numai daca l-as intalni pe Clooney, sa-mi fie cu iertare, nu cred ca as rezista! Si cum sansele sunt de unu la un miliard...stau linistita in banca mea si beau un nespresso!

quote:
Initial creeata de grodear

Ce v-ar face sa va inselati sotul? Care ar fi motivele, chiar daca va intelegeti bine cu el?Consider ca , daca sunt probleme mari in casnicie, se mai poate intampla, dar daca va intelegeti bine si va apare din senin un "Fat-Frumos", ce faceti?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina2000 spune:

Daca esti femei cu capul pe umeri si nu cu el in chiloti innainte de ati insela sotul AI DIVORTA! Nimeni nu spune ca nu se poate intampla (daca chiar crezi in asa ceva ) ca vreodata in viata ta descoperi ca FAT-FRUMOS PE CAL ALB a venit si te vrea doar pe tine si tu doar pe el! No si atunci??? Sari din chiloti fuga sa il prinzi pe FAT-FRUMOS sa nu il pierzi? Eu zic asa rabdareeeeeee... daca el este intradevar FAT-FRUMOS...si daca TU ai hotarat asta ca nu iti mai trebuie sotul tau (desi eu personal am ceva reticente conservatoare aici dar asta in alta discutie)...atunci ASUMA-TI DECIZIA si DIVORTEAZA, e cinstit pentru tine, pentru familia ta, pentru sot, pentru insusi FAT-FRUMOS!
Dar cum eu nu cred si nu am crezut NICIODATA in basme si povesti cu feti-frumosi si zane care indeplinesc dorinte...iar Fat-frumos NU EXISTA, logic ca nu mi-as insela sotul!
Apel la fetele tinere: Dragele mele NU EXISTA FAT-FRUMOS, suntem doar oameni toti cu bune si rele!

Mergi la inceput