Schimb de mame - pareri despre ultima editie

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns capra cu trei iezi spune:

TZITZIRI, si eu am ramas cu amintirea acelei emisiuni. a fost cea mai reusita emisiune!

capra cu trei iezi cucuieti, si ce cucuieti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

quote:
Originally posted by crinuta

Hannen, eu ma uitam la House Swap, tot pe MBC 4, dar aici nu prind inca, dar pot confirma ca era de coma, mai ales cand a fost " house swap international" si atunci sa vezi faze haioase.




Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.






Acush vad unde esti.Te plimbi continuuNu-i asa ca erau faine emisiunile?Eu aveam 600 de canale,acum le duc dorul


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Da mama, ma plimb, vai de mine.
Sa stii ca eu vreau sa imi instalez satelit, ca mi-e dor de MBC 4. Ma uit la multe emisiuni de acolo.




Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Edessa spune:

Dau in reluare emisiunea acum!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:

Am reusit sa o vad si eu in reluare!

Mare-i gradina Ta, Doamne!

Don't talk unless you can improve the silence!
Mami
&minunea mea ( mai 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mara76 spune:

Fetele, eu nu urmaresc emisiunea asta ca nu ma tin nervii, dar va spun cu siguranta ca unele, daca nu toate, episoade sunt facatura. A fost la una din emisiuni o colega de-a soacrei mele si a spus ca n-a avut deloc libertate, era pusa sa faca anumite lucruri menite clar sa enerveze familia cealalta, sa-si lase casa nu tocmai curata, era instruita sa comenteze negativ despre casa/familia celeilalte etc. etc. Iar suma promisa de vreo 300 de EUR pana la urma a fost mai putin. Cam asta stiu... ca nu m-a pasionat sa aflu mai multe detalii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Fetelor sant facaturi emisiunile astea...si aici au demonstrat si chiar cu declaratii de la "actorii"emisiunii

Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicopuscasu spune:

Ramonella si eu as fi zis ca ala de-si facea unghiile, "pletutza" ca tare frumoasa coafura avea, era homo...mai, da are copchil si nevasta, asa ca nu cred.
Oricum erau dusi amindoi masculii in felul lor.
Cat despre zapacitul ala de facuse crize de isterie, am ramas cu gura cascata, nu cred ca era ceva regizat, ci doar ca avea probl.serioase la cap.
Pacat ca era om tanar...saraca nevasta-s, n-as vrea sa fiu in locul ei...mare-i gradina lui Dzeu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DienutaS spune:

A inceput un nou sezon de schimb de mame.Facaturi sau nu,sunt unele aspecte de viata care nu pot fi regizate. Noi ne uitam si ne...minunam.

Pentru Tzitziri. Am vazut si eu emisiunea despre care spui tu, cu mama din Bucuresti, locuind intr-o vila dintr-o zona rezidentiala si cu mama celalta, dintr-un satuc de prin Oltenia, parca.Si eu am vazut emisiunea si in reluare. A fost minunata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

quote:
Fetele, eu nu urmaresc emisiunea asta ca nu ma tin nervii, dar va spun cu siguranta ca unele, daca nu toate, episoade sunt facatura. A fost la una din emisiuni o colega de-a soacrei mele si a spus ca n-a avut deloc libertate, era pusa sa faca anumite lucruri menite clar sa enerveze familia cealalta, sa-si lase casa nu tocmai curata, era instruita sa comenteze negativ despre casa/familia celeilalte etc. etc. Iar suma promisa de vreo 300 de EUR pana la urma a fost mai putin. Cam asta stiu... ca nu m-a pasionat sa aflu mai multe detalii.
Si eu am crezut ca sunt pe bune, pana a fost o emisiune aici in apropiere si stirile circula repede. Intr-adevar copilul era invatat sa raspunda obraznic, tata sa comenteze, ma rog era regizat totul. Si suma promisa a fost din cate am auzit in jur de 400 euro. Nu stiu daca au si primit-o.

Mergi la inceput