Schimb de mame - pareri despre ultima editie

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

Am vazut si eu ceva-ceva din emisiunea de aseara. Nu sunt mare fan, dar mi-a atras atentia circul facut .
Nu stiu daca tipul ala chiar juca vreun rol. Zau asa !
Dar sigur are grave probleme. E un individ bolnav, de care eu as fugi chiar daca la mijloc sunt 2 copii.
Doamne-fereste !


Daniela mamica de Oana Maria (2 sept. 2003) si Roxana Elena (7 febr. 2006)

www.copilasi2006.3x.ro/" target="_blank">SPIRIDUSI DE IANUARIE-FEBRUARIE 2006
www.nazdravani.ro" target="_blank">NAZDRAVANI DE AUGUST-SEPTEMBRIE 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Doamne fereste!!!Sa ne fereasca Dumnezeu de asemenea soti!!!Eu cred ca amandoi sotii aveau probleme cu capul.Si mi se pare ca cel de la tara era homosexual.Voua nu vi s-a parut?Cat despre cel de la oras....Ala era nebun de gelos!Cred ca i-a tras o scarmaneala sotiei dupa ce au plecat cameramanii...Stateam aseara si ma tot minunam,nu-mi venea sa cred...Doamne fereste!!!Nu cred ca a fost regizat.Sotul meu cunoaste pe cineva din Cluj care a fost anul trecut la emisiune...

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/E-35p2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

si eu si sotul am ramas fara cuvinte fata de comportamentul celui de la oras

n-am mai vazut barbat atat de gelos...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delsim spune:

Sigur omul ala are probleme comportamentale, daca nu , un tip de personalitate schizo-paranoid tot are. Ati vazut, si nevasta-sa era socata de el...In afara de cum a chinuit-o pe mamica de schimb, de suspiciozitatea bolnava , dde comportamentul de badaran, mai presus de toate astea mi s-a parut deviant comportamentul fata de sotie...ati vazut ce intrebari ii punea: daca statea cu copilul celuilalt in pat, cu cine era in pat, ce-a facut...se comporta ca si cum l-ar fi inselat , parca nu sr fi participat ei de buna voie la emisiune..l-a lovit gelozia ce sa zic..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gio spune:

Ramonella ca bine zici si de cel de la tzara.

oricum tipul din Botosani era clar defect. ma tot uitam la copilul mare si parea terorizat saracul. doamne fereste!!!!

33 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miris_ spune:

trist, dar nu e un unicat. imi pare rau pentru copiii celor doi soti din Botosani. mai bine singura decat cu un astfel de specimen! ma uitam si nu puteam sa cred... socata e putin spus ca am fost aseara la sf emisiunii.
amandoi taticii erau dusi, numai ca unul din ei, muuuuult mai dus decat celelalt.

Cristina si Mihnea Stefan

In lucruri simple ma regasesc si cand zambesc si cand traiesc si doar o clipa imi e de-ajuns sa visez...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

M-am uitat si eu la emisiune pt ca vazusem promo-ul.....Am vrut sa ma amuz....asa cum am facut-o in alte dati cu succes. Nu am reusit decat sa ma enervez, sa ma revolt si sa imi vina sa il calc in picioare pe badaranul ala!
Rezigata sau nu, nici nu mai are importanta.
In primul rand nu dai o femeie afara din casa la 11 noaptea, chiar daca are o echipa de filmare in spate sau masina la dispozitie. Iar sotia lui............alta figura(ca sa nu zic altfel)! Cum sa accept eu ca barbatul meu sa se poarte asa cu o femeie? Dumnezeule! Nici Dunarea nu-l mai spala! Inca un exemplu de femeie umila, traind in teroare si cu groaza sa nu cumva sa isi supere "superiorul".
Ma opresc aici.


Anka si Ubitu Athina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Si pe mine m-a socat enorm de mult comportamentul taticului.Adica sa o intrebe pe biat femeie ca cu cine a dormit, si daca a inselat-o.Ce om poate fi acesta .
Nici celalat nu era mai normal, auzi tu femeia sa care apa si el sa isi faca inghiile.Sa ne fereasca Dumnezeu de asemenea specimene.
Pacat de saracile femei care trec prin acest fel de situatii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

Intamplator,am vazut si eu o parte din emisiune.In afara de comportamentul de la final al celui din Botosani(ca asta am prins) mi s-a parut de neacceptat faptul ca 2 mame au plecat de langa 2 copii asa de mici pentru o emisiune de asa natura.Si cum urlau de fata cu fetita aceea care misuna prin bucatarie fara sa fie bagata prea mult in seama.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

M-ati facut curioasa! Sper sa o vad si eu cand este in reluare!
Din pacate exista si astfel de oamneni fie ca-i vedem la tv sau in realitate!



Mirela
www.snugglepie.com/ezb/692306.png" target="_blank">Vine Craciunul! www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/19520/" target="_blank">Praying for a miracle!

Mergi la inceput