O Gaza....

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Geraura spune:

Felicitari.Mircea e o mica minune.Sa va traiasca si sa va bucurati de el.Este tare frumusel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelis4u spune:

quote:
Originally posted by Carmenbr

Esti o mama deosebita, ma inchin in fata puterii tale de lupta! Sa-ti traiasca gaza si sa rasturnati toate prognozele medicilor.

P.S. Am incercat sa-ti scriu un email, pt ca vroiam sa te rog ceva, dar nu reusesc si nici PM nu ai activat. Scrie-mi tu te rog un PM cum as putea sa iau legatura cu tine sau un mesaj la adresa carmentelea@yahoo.com. Iti multumesc din suflet!

Carmen & Ericutz (15.06.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68525 " target="_blank"> Povestea nasterii!

Am un anisor deja!

2 anisori...uraaa!


Buna, te-am bagat in mess yahoo.Da-mi un ding cand intri online..
te pup

Mircea si Anne

POZE
POVESTEA NOASTRA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmenbr spune:

Draga Anemarie,

Scuze ca nu am scris pe ym, dar eu fiind in State decalajul orar e mare si nu prea ne intalnim. Iar de la office nu pot sa intru pe ym.
Scrie-mi te rog pe carmentelea@yahoo.com, e mai simplu sa vorbim pe email.
Iti multumesc inca o data pt faptul ca mi-ai raspuns si astept un mesaj pe email.

Te pup,
Carmen


Carmen & Ericutz (15.06.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68525 " target="_blank"> Povestea nasterii!

Am un anisor deja!

2 anisori...uraaa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

sa va traiasca si sa fiti sanatosi!


Fetita mea Diana-Maria are de acum, 5 anisori!
POZE


Suferinta unui copil de 4 anisori, Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelis4u spune:

Multumim mult de urari si pentru sufletul micutului Radu..Dumnezeu sa-l odihneasca!

Mircea(02.07.2002) si Anne

POZE
POVESTEA NOASTRA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Anne, te-am citit cand ai postat la Adoptii, am intrat aici si-am citit si-am plans de nu mai vedeam, pentru ca stiu cum e cand zici: "il iubesc orice-ar fi!" Va felicit pentru ca sunteti oameni adevarati, pentru ca aveti o familie adevarata, care va sustinut exact atunci cand aveati nevoie.
Am o foarte buna prietena care are un baietel tot cu o problema genetica (nu mai stiu cum se numeste sindromul), si lupta ca o leoaica pentru el, si-l duce la gimnastica, si la logoped, si copilul a evoluat extraordinar desi si ea a fost "sfatuita" sa-l paraseasca... Imi povesteste ce reactii ale unor oameni intalneste, stiu cat sufera din cauza asta, dar mai stiu cat de mandra este de progresele pe care le face baiatul, contrazicand prognosticurile, este asa de fericita ca ma cheama repede-repede, la orice ora, doar ca sa vad ce a mai invatat fiu-sau sa faca Lucruri simple pentru noi, dar achizitii extraordinare pentru el!
Astfel incat te rog sa ma crezi ca din suflet va doresc sanatate si sa va bucurati din plin de fiecare clipa! Si sa aveti cat mai multe clipe de-astea, de bucurie! Va pup si o sa va urmaresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelis4u spune:

quote:
Originally posted by Rozi

Anne, te-am citit cand ai postat la Adoptii, am intrat aici si-am citit si-am plans de nu mai vedeam, pentru ca stiu cum e cand zici: "il iubesc orice-ar fi!" Va felicit pentru ca sunteti oameni adevarati, pentru ca aveti o familie adevarata, care va sustinut exact atunci cand aveati nevoie.
Am o foarte buna prietena care are un baietel tot cu o problema genetica (nu mai stiu cum se numeste sindromul), si lupta ca o leoaica pentru el, si-l duce la gimnastica, si la logoped, si copilul a evoluat extraordinar desi si ea a fost "sfatuita" sa-l paraseasca... Imi povesteste ce reactii ale unor oameni intalneste, stiu cat sufera din cauza asta, dar mai stiu cat de mandra este de progresele pe care le face baiatul, contrazicand prognosticurile, este asa de fericita ca ma cheama repede-repede, la orice ora, doar ca sa vad ce a mai invatat fiu-sau sa faca Lucruri simple pentru noi, dar achizitii extraordinare pentru el!
Astfel incat te rog sa ma crezi ca din suflet va doresc sanatate si sa va bucurati din plin de fiecare clipa! Si sa aveti cat mai multe clipe de-astea, de bucurie! Va pup si o sa va urmaresc



Multumim mult de urari si sper ca baietelul prietenei tale va avea numai reusite!Daca vrea prietena ta ma poate contacta si ne putem intalni ca cei mici sa se joace.Cat are baietelul?
Iti multumesc pentru felul tau de a fi Rozi si pentru ca esti OM sprijinindu-ti prietena!
va imbratisam cu drag

Mircea(02.07.2002) si Anne

POZE
POVESTEA NOASTRA
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=9c26bf2cb852e748ad50f" target="_blank">Mircea
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=9c7152888cafc1187f281" target="_blank">DownSindrom.RO

Lacrimi pentru Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisa-77 spune:

Anne,iti doresc sa fii sanatoasa si sa reusesti sa faci tot ce-ti doresti.

Krys si Andrei-Bogdan(23.03.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=137704ec8fb38b578d82f6&skin_id=o&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet si poze
POVESTEA NOASTRA


"Sa fii vesel tuturor si nimeni sa nu vada ca si fulgii de nea sunt
lespezi de mormant."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelis4u spune:

Multumesc la fel Kris.Sanatate multa lui Andrei si voua la fel si putere...
va pupacim

Mircea(02.07.2002) si Anne

POZE
POVESTEA NOASTRA
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=9c26bf2cb852e748ad50f" target="_blank">Mircea
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=9c7152888cafc1187f281" target="_blank">DownSindrom.RO

Lacrimi pentru Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ham spune:

sa va traiasca Mircea si voi langa el; frumos copil; bravo!

Mergi la inceput