O Gaza....

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flclucia spune:

rad si plang cand citesc..Doamne cata putere aveti!Anne iarta-ma ca nu am mai vorbit..noi suntem bine si cred ca dupa revelion revenim in bucuresti..Imi este dor de tine si de cel mic...Sarbatori fericite !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Sa-ti traiasca baiatul si sa va bucurati de el.Aveti tot respectul si admiratia mea ptr puterea si dragostea de care ati dat dovada.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si 28+ album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Bravo, mamico!!!
Felicitari din tot sufletul pentru ca este asa cum esti, o mama buna!

Pupicei, Ingeras de Maya Maria (16.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luizza spune:

Ma inclin in fata voastra celor care sunteti atat de puternici,am un mare respect pt voi,pt felul cum va iubiti coppii. Si eu pe copii cu SD ii iubesc foarte mult,sunt asa de iubitori
Si eu am o vecina cu o fetita cu SD,si o iubesc foarte mult,sunt asa de lipiciosi si asa de dragalashi
Sa va traiasca inggerasii
Cristina ser ca esti bine,si sa stii ca de multe ori ma gandesc la Paul




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinutza spune:

sa va traiasca! sa fie fericit alaturi de voi!

cristina, mama de radu (09.10.2005)
poze si www.dropshots.com/new.php?userid=128437&cdate=20060625&cimg=0" target="_blank">video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmenbr spune:

Esti o mama deosebita, ma inchin in fata puterii tale de lupta! Sa-ti traiasca gaza si sa rasturnati toate prognozele medicilor.

P.S. Am incercat sa-ti scriu un email, pt ca vroiam sa te rog ceva, dar nu reusesc si nici PM nu ai activat. Scrie-mi tu te rog un PM cum as putea sa iau legatura cu tine sau un mesaj la adresa carmentelea@yahoo.com. Iti multumesc din suflet!

Carmen & Ericutz (15.06.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68525 " target="_blank"> Povestea nasterii!

Am un anisor deja!

2 anisori...uraaa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeleanu spune:

sa va traiasca anelis.sa va bucurati de el si sa va dea dumnezeu putere.de asta avem nevoie cu totii.si de multa multa sanatate.sunteti niste parinti deosebitisi admir enorm faptul ca nu vrei sa fi compatimita.nici eu nu suport unele priviri compatimitoare...incerc sa spun tuturor ca bb meu nu are nevoie de mila...ci de iubire.bravo ca stii sa razi!felicitari si mult succes in continuare.va imbratisam cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luna73 spune:

Bravo Anne, ca ati reusit sa treceti peste inceputul atit de greu. Spre norocul nostru, noi n-am avut parte de asa medici in maternitate. Povestea Marutei seamana atit de bine cu a lui Mircea! Si Mara are mozaicism, nu a a vut malformatii, deci suntem impreuna printre norocosi. Ne bucuram de fiecare clipa, de fiecare boacana, de fiecare cuvint nou, de fiecare lucrare de la gradi, de fiecare serbare.
Anne, va doresc sa aveti putere pentru mai departe. Sa fiti sanatosi, sa iubiti si sa aveti puterea de a trece peste orice.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Anne sa va traiasca!!sanatate si voua!
Voua v-a spus cateva luni...noua doua saptamani... si din fericire n-a fost asa.
Dr respectiv a vazut-o pe Mariuca anul trecut si tare m-am bucurat pentru ca poate asa nu va mai spune la altii ce ne-a spus si noua acum 4 ani.
Ma bucur ca ai dat pana la urma peste niste oameni care ti-au redat echilibrul.Si eu am avut norocul asta si o data cu mine si familia mea.
mai povestim de gazele noastre la copii de 2002.







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelis4u spune:

Multumesc mult de urari...Sper ca vom avea cu totii un an bun si mai ales sanatate...
va pupacim ,mult mult de tot

Mircea si Anne

POZE
POVESTEA NOASTRA

Mergi la inceput