Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!-2

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tina26 spune:

Buna ziua!

Doina, care sunt conturile pentru Dan? incerc sa-ti trimit pm, dar imi spune ca nu accepti mesaje private...cred ca din cauza ca sunt prea noua pe forum si "moderata". (si trebuie sa am un numar de mesaje)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Tina,gasesti conturile aici: http://ajutatilpedan.uv.ro, cu multe scuze caci nu le stiu pe de rost...atatea cifre.Iti multumim ca esti alaturi de Dan!Cred ca nu puteai sa imi trimiti PM, caci erau multe in casuta postala, am mai sters din ele acum!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

va salut si eu pe amandoi..asa pe fuga ca doar ce ajunsai acasa..recuperez si revin..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tina26 spune:

Doina, am incercat sa accesez adresa cu pricina, insa nu merge, pur si simplu nu gaseste adresa... incearca sa-mi trimiti tu un mesaj privat, eu tot nu reusesc pentru ca primesc acelasi mesaj: "Scuze, doinabita nu accepta mesaje private"!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Tina pana apare doina uite iti dau eu contul..
R076 RZBR 0000 0600 0743 2135 contul e deschis la Raiffeisen Bank sucursala Zimnicea iar titularul contului este Bita Doina Virginia.multumim ca vrei sa il ajuti pe Dan!!
din pacate doina are din nou calculatorul virusat..de aceea nu apare..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tina26 spune:

Multumesc,Liana!
Eu sunt in Bucuresti, pot merge la orice sucursala Raiffeisen Bank si sa livrez banii in contul respectiv, corect? cred ca asa se procedeaza..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Tina la orice sucursala Raiffeisen merge..numai sa;i dai contul coresct si numele doinei..numai bine..si inca odata Multumim!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Tina, nu stiu de ce iti apare acel mesaj, eu primesc mesaje private!Calculatorul are virusi , este adevarat, sa fie din aceasta cauza oare? Nu pot sa intru mai des din cauza lumini care tot o iau o dau, cand nu e lumina cand nu e net,mai dureaza putin si termina cei de la elecrica de lucru pe traseu, ei zic pe postul local de televiziune caci azi ar fi ultima zi de lucru!Iti multumesc mult de tot Tina!
Liana, ce bine ca te-ai intors!
Ieri situatia conturilor era nemodificata!Am fost la banca.A vorbit Dan ieri cu prietenul care i-a facut siteul si i-a spus ca nu merge siteul, iar pietemul i-a spus ca va urmari situatia doua trei zile si daca nu se remediaza il muta siteul pe alt domeniu si ne anunta.


AJUTATI-L PE DAN SA MEARGA DIN NOU!


Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tina26 spune:

Buna seara fetelor!

Doina, nu primesti mesaje pentru ca nu pot eu (inca) sa trimit, e o masura de siguranta intalnita pe aproape orice forum, trebuie sa am un nr X de mesaje postate (poate 20 sau 50, nenea admin stie).
In alta oridine de idei, dupa ce-am scapat de la facultate, am dat fuguta la banca si-am pus bani in cont; nu sunt multi, dar strop cu strop se face marea. Astept confirmarea ca au intrat! Sper sa scapi si de virusii din calculator, ataca-i!

Pe curand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Tina, astazi voi merge la banca , apoi iti voi scrie.Iti multumim mult !Iti multumim din suflet!Asa este putin cu putin se aduna marea!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput