Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!-2

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Doina, Dan trebuie sa mearga in iulie anul acesta in China? sau nu am inteles eu bine...




Suferinta unui copil de 4 anisori, Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


Danielac iti raspund eu in locul doinei,da in acest an mai precis in iulie are programare in china pentru operatie.

Poze cu Lucas
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Danielac, asa este pe 4 iulie trebuie sa fim in China.Iti multumesc Dana, caci ai raspuns.Tina au ajuns banii, am fost la banca , s-au uitat si cand sa imi scoata extrasul de cont...s-a luat lumina.M-am dus pe la ora 13,30 sa iau exrtasul...nu mergea sistemul...tot din cauza luatului curentului elecrtic...
AJUTATI-L PE DAN SA MEARGA DIN NOU!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Dragii mei, prieteni de aici!Azi s-a intamplat un lucru important!Au venit de la Povestiri Adevarate!au filmat povestea, tragedia lui Dan...sunt putin intoarsa....caci am vazut locul unde a sarit!Dar Dan este foarte bine, ma cearta pe mine, sa nu mai fiu asa, sa privesc inainte!Dar eu sunt mama!El a vrut sa inceapa povestea, unde s-a intamplat!A fost dorinta lui!Mi-a demonstrat din nou cat de puternic este!Vreau sa impartasesc cu voi aceasta bucurie, caci voi imi sunteti alaturi, voi ma ascultati, voi m-ati ajutat sa merg inainte!Marti se va difuza.Daca apar ceva modificari va voi spune!Ma rog sa dea Bunul Dumnezeu sa aiba ECOU!Simt ca va fi bine!
DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Doamne ajuta doina....doamne cat ma bucur..o sa anunt pe toti prietenii si toata Craiova sa se uite la tv..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Doina, Doamne ajuta sa fie bine pentru Dan

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Liana, sa dea Dumnezeu sa fie totul bine!ma rog cand ma culc, cand ma trezesc, daca dorm...Trebuie sa fie bine!Ma rog pentru toti cei care sufera!
Danelutza , iti multumesc!te simt langa noi!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

DOINA,sunt alaturi de voi!...sa fiti tari la tv,dar daca vei plange nu e nimic,e normal,esti o mama MINUNATA!..iar lui Dan ii doresc sa fie asa toata viata lui,bravo! si multe multe pt voi!...abia astept sa vina marti sa povestiti cum a fost...am sa-i zic si eu mamei mele sa anunte pe toata lumea care cunoaste la Brasov sa se uite la televizor marti!...trebuie sa fie bine,sa se termine odata durerea voastra!







Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=12e3d1483e9c64814cf29c&utm_source=otm&utm_medium=text_url

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Mirela, flori si pentru tine!si pentru toti cei care ne sunt alaturi!Eu stiu ca fiecare om are problemele lui!dar ne asculta si pe noi!Credinta in Dumnezeu, speranta este mare!
DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tina26 spune:

Doina, imi pare rau ca n-o sa pot urmari emisiunea, sunt la birou inca la ora aia.. dar o sa incerc sa urmaresc in reluare, e undeva la ora 1am...
Am observat ca merge pagina si-abia acum am apucat sa citesc si eu povestea!

Mergi la inceput