Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!-2

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Iti multumesc Dana,ieri nu a mai facut febra, tuseste putin, azi noapte a dormit bne , e spre vindecare, a baut multe ceaiuri cu lamaie !DOAMNE AJUTA!
AJUTATI-L PE DAN SA MEARGA DIN NOU!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cicina spune:

Doina, am pus marti un plic , sper sa ajunga, pana atunci, sanatate la toti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns borcanila spune:

Felicitari pentru articolul din revista , doina. Sa dea Dumnezeu sa gasiti sponsori si sa va faceti bine copilul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roza_roza414 spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Borcanila, si eu sper sa fie citit si sa fie totul bine, iti multumesc pentru felicitari , nu este numai meritul meu, m-a ajutat cineva, de fapt doua persoane la care le multumesc si eu !
Cicina, inca nu a ajuns, cand ajunge iti dau de veste!si voua sanatate!
Roza, iti multumesc mult!
Gabriela, am reusit ieri sa vorbim , ne-a dat o adresa de mail sa ii scriem, i-am scris si asteptam sa vedem daca il citeste caci eu i-am trimis multe mailuri pe aceiasi adresa ....
Dan este aproape vindecat de raceala, dar cred ca ma ia pe mine, am anumite semne, deja am inceput sa iau si eu cate ceva ca sa nu ma puna jos!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

DOINA ,ma bucur ca e bine Dan,...sper sa nu racesti tu acuma...si bafta cu ce aveti in decurs!..va tin pumnii stransi!...va fi bine pana la urma!







Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=12e3d1483e9c64814cf29c&utm_source=otm&utm_medium=text_url

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Mirela, si eu sper sa scap mai usor cu raceala,iti multumesc , caci esti alaturi de noi!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Buna Doina si buna Dan! E prima oara cind va scriu dar asta nu inseamna ca nu am urmarit cazul vostru de la inceput ! Si eu sint ex prof. ed fizica ca si sotul tau si realizez prin ce-ati trecut si treceti! De multe ori deschid site >Dan si ma uit cum era si cum este si i-mi vine sa urlu ca nu -mi-a dat DD mai mult in viata ca sa pot ajuta pe toti! Asta nu inseamna ca nu voi putea sa fac si eu mica mea contributie ! Sper doar sa am posibilitatea de a munci mai mult in "jungla" asta care se cheama :societate de consum! si unde oamenii se gindesc la burta si nu la cei care nu au -poate -nici o bucata de piine! Vorbesc in general! Multumesc pt. urarile pt. copii dar am temerile mele si tare mi-e frica !! Sper ca dan sa aiba forta sa continue sa fie optimist si tu sa continui sa lupti!Cum pot va ajut si eu ! Fa-te sanatoasa ca noi nu putem sa avem nimic! Pup dulce !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Soni, sper din tot sufletul ca cei doi copii sa treaca , cu bine peste tot!Cand deschid subiectul lor, imi plange sufletul, din nou imi pun aceiasi intrebare fara raspuns:DE CE?Trebuie sa mergem inainte, ma rog la Dumnezeu sa ne dea PUTEREA!Sotul meu , atunci, dupa ce a avut Dan accidentul, cand a inceput scoala, in septembrie,ii era frica sa faca ora de educatie fizica...peste tot vedea numai copii accidentati, si-a revenit greu...
DOAMNE AJUTA-NE!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Incepe o noua saptamana...este deja 15 ianuarie!caut solutii si nu gasesc!unde sa mai scriu?caci am scris aproape peste tot!
AJUTATI-L PE DAN SA MEARGA DIN NOU!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput