Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!-2

Raspunsuri - Pagina 34

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Doamne ajuta ! Sa dea Dumnezeu sa fie adevarat, eu stau cu respiratia taiata pina vor intra banii in contul vostru. Sint un fel de Toma necredinciosul, pina nu vad, nu cred.




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Si la mine e tot asteptare caci pana nu ne contacteaza cineva, sa fie clar, cum zici tu sa fie banii in cont!In cateva zile ar trebui sa fie clar!DOAMNE AJUTA!
Tu esti Toma iar eu Tomita!
Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristianc spune:

MAi bine ii suni tu pe cei de la National vezi pe situl lor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Nu ii sun deocamdata ca i-am stresat destul zilele astea...daca nu iau ei legatura cu noi in cateva zile ii vom suna. Trebuie sa mai avem putina rabdare.

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Mai asteptam zilele astea sa vedem daca ia legatura cineva cu noi apoi de luni ii contactam noi!DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Stam , asteptam si ne rugam!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


Doamne Ajuta! sa primiti mai repede un raspuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Doina, Dumnezeu este mare si are grija de Dan. Fii optimista in continuare , veti reusi! Doamne ajuta!

P.S. Si eu traiesc o drama asemanatoare, ca mama a unui copil bolnav(si inca o boala incurabila).....si sper si ma rog la Dumnezeu in continuare.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Ana, am credinta si ma rog continuu!Va doresc si voua sa se descopere intr-o zi ceva care sa faca posibila insanatosirea copiilor cu afectiuni ca ale lui Alex!Nimic nu e imposibil, Dumnezeu este mare si tot ce se intampla are un sens!DOAMNE AJUTA!
Intr-o zi va fi bine si pentru copii nostri!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Asteptam zilele ce urmeaza , in speranta ca vom primi cat mai repede un raspuns de la cei de la postul de televiziune cu detaliile !
DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput