Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!-2

Raspunsuri - Pagina 35

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cicina spune:

Doina, pai sa dea naiba sa nu se tina de cuvant persoana respectiva , ca jar mananca.Te pup, eu in continuare iti tin pumnii.
N-am mai reusit nimic , lipsa de finante si pe aici, in plus invazia de romani criminali de aici ne-a pus intr-o situatie penibila. Nu-i nimic, trecem noi si peste asta.
Curaj.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Carmen, eu astept, cred, simt si stiu ca e om de mare cuvant.Ce promite face!Mai ales ca are multa credinta in Dumnezeu si a dovedit ca ii pasa de cei in suferinta,de cei fara adapost, de cei bolnavi!!!
DOAMNE AJUTA!Iti mul;tumesc pentru cuvintele frumoase , imi dau putere sa merg inainte caci e un drum greu si anevoios!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura72 spune:

Doina,Dan ce vesti bune.tinem pumnii sa aveti banii curand.DOAMNE AJUTA!

LAURA SI GEORGE-STEFAN(22 04 2005)

Poze:http://new.photos.yahoo.com/grgsc_laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Multumesc mult Laura!Trebuie cred sa fim chibzuiti si sa avem rabdare nitelus, e greu cand astepti dar asta este!DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Doina , s-a depus suma de 135 de euro vineri 4 mai, pe numele Poenaru Cristian, aceasta suma reprezentand suma care s-a strans la teledonul de suflet pentru copii care din pacate nu mai sunt printre noi.
Doamne ajuta, ca aceasta suma sa deschida alte usi pentru acoperirea intregii sume de care ai nevoie.
Te rog o confirmare cand ajung banii.

Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Iti multumim mult de tot!de fapt le multumim celor care au fost de acord sa fie depusi in contul lui Dan!Vineri voi merge la banca si apoi o sa iti spun daca au ajuns!Va multumesc din suflet!!!!!!!!!!!!!Noi asteptam sa primim o veste caci cred ca ar trebui sau poate ii v-a face o surpriza pe 15 mai, caci atunci Dan implineste 25 ani, ma gandesc si eu asa ca au toate actele lui Dan!DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Am fost azi la banca.Au ajuns in contul lui Dan cei 135 euro, va multumesc mult!Avem 4885 euro.A mai trecut o saptamana in care nu am primit raspuns de la postul tv, poate este asa cum speram noi , pe 15 mai!Poate...DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura72 spune:

LA MULTI ANI,DAN!multa sanatate,noroc,fericire.

LAURA SI GEORGE-STEFAN(22 04 2005)

Poze:http://new.photos.yahoo.com/grgsc_laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

LA MULTI ANI DAN!sA DEA >DOMNUL A FIE ZIUA IN CARE RUGACIUNILE TALE , A MAMEI TALE -EROINA- SI A TUTUROR CARE SA-U RUGAT SI SE ROAGA PENTRU TINE,SA SE IMPLINEASCA!! NUMAI BINE,SI INDEPINIREA VISURILOR SA FIE PRIMUL PAS SPRE O VIATA NORMALA,ASA CUM O VISEZI! CURAJ, VA FI SI AI A TE BUCURI DE EA !!! UN SUFLET "DE COPIL" CARE SE GINDESTE LA TINE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Laura, Soni, va multumim mult pentru urarile pentru Dan!!!Si noi speram sa primim odata un raspuns care sa ii indeplineasca visul!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput