Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!-2

Raspunsuri - Pagina 33

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Vesti inca nu am primit, dar este cu aceste zile libere!Ma rog sa imi treaca genunchiul, nu stiu ce este , s-a umflat deasupra la genunchi si nu este nimeni la radiologie pana miercuri...
DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:


Nu mai am cuvinte!decat sa ma rog!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Offffffff!mi s-a spus de niste prieteni ai lui Dan ca a spus aseara la National TV despre el!Acum e emisiunea in reluare!Noi ne uitam mereu si aseara ne-am uitat dar cand au dat ultima publicitate a fost o cadere de tensiune si vreo 20 minute nu am avut transmisie...acum ma uit la reluare mai e cam o ora pana voi auzi cu urechile mele si voi vedea cu ochii mei!Apoi va voi impartasi vestea!Daca doriti puteti sa va uitati!Din ce mi s-a spus cel care va face visul lui Dan sa fie realitate este domnul Becali!sunt ochi si urechi!DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

Doina acum s-a terminat emisiunea pe national tv. Si spunea Becali de Claudiu Bita din Zimnicea. E vorba de Dan? Ne-am bucura tare mult daca ar fi vorba de el.
Doamne Ajuta.

Monica de Maria Cristina (20.12.2006)

Maria Cristina luna 1, luna 2, luna 3,luna 4

printesa noastra
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">site fulguleti


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Da e vorba de Dan!Este numele lui Bita Claudiu Daniel!Nu stiu ce sa fac?sa sar intr-un picior?sa cant ?sa joc?mai ramane sa vedem cum si cand va fi?tot dosarul este la cei de la National tv!al lui Dan!
DOAMNE AJUTA!
uite aici: http://ajutatilpedan.uv.ro

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_e spune:

ne tinem respiratia.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

SI EU MI-O TIN!ai vazut si tu?Dana?

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristianc spune:

Am vazut si eu , dar nu am inteles reactia lui Becali. Nu a negat dar nici nu a confirmat. A zis ca ii va ajuta si pe cei de la Dansez pentru tine sa isi indeplineasca visele, cei care nu au castigat ....

M-am uitat pe situl dat de tine , doina , dar nu am gasit nimic referitor la asta - Doamne ajuta. cand vei avea sigur raspunsul lor ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_e spune:

nu emisiunea, doar vazusem ce scriati voi exact atunci...
ufff, macar sa aflati odata !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Pe site era numele complet al lui Dan.Vom afla mai sigur cand ne vor contacta cei de la emisiune, doar cu ei putem lua legatura!Le-am scris un mail dar nu mi-au raspuns inca!Iar asteptam!DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput