All about Constanta! (83)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamacita spune:

quote:
Originally posted by mav

Buna dimineatza!

jo...

Sebi "picteaza".... Observati culorile, in functie de starea de spirit?

Vic & Sebi (04.02.2004)


Moamaaa,ce cuminte si talentat!

Alexandru,soarele nostru
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

sper ca nu faceti misto de noi! hihi, sigur ca suntem talentati! mi-am incercat si eu talentu', cu un Mos Craciun si un bradut impodobit, da' chiar nu pot sa incarc poza...

jo, nu le inramez, dar le adun intr-o mapa ()... pt mai tarziu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Pupici!

Sanzi, ne-am uitat la pozele voastre. Maria l-a recunoscut pe David si a remarcat ca a ramas tot alb . Avusesem o discutie despre culoarea pielii inainte. Te-a recunoscut si pe tine .

Am pus si eu, in sfarsit cateva poze. Majoritatea sunt facute cu ocazia probarii costumatiei de cowgirl a Mariei. Aici le puteti vedea: http://new.photos.yahoo.com/cornelianis/album/576460762375402811


Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Tatiana, santate Biei! Bine ca nu boleste. Eu am acasa un barbatel, care ma baga mereu in sperieti cand e bolnav. Daca are temperatura putin peste 37, zace si suspina . Acum e mucos tare. Sper sa nu faca febra.



Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna seara!
Alina micului Picasso si inspiratie multa ...pentru tine . Alex a primit nuiaua da' nu a "simtit-o" decat verbal .I-o tot "promiteau" spiridusii mosulul si nu puteau sa nu-si tina promisiunea .
Cornelia ai o pereche superba de copii , Maria este tare scumpa in costumul de cowgirl. Sanatate sotului.
Tatiana sanatate Biei.
Sinzi, mosu' a indeplinit vreo doleanta de-a micului David?

Noi am fost asta seara in oraselul copiilor, cam saracacios, destul de aglomerat si suficienti "colorati"

poze cu noi



Camelia & Alexandra -Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

si mai ziceam ca fiimea face boacane.
azi de nervi am baut cerneala de la imprimanta
sa incep cu inceputul...blablabla toata ziua si ma gaseste seara dusul la selgros ca plimbare si cumparat temiri ce si mai nimic...maimult plimbare decat cumparaturi.
si m-am dus si m-am intors cu 20 km la ora....cum acceleram cum incepea sa se hurducaie de ziceam ca acu imi pica tablele de pe ea
mai sa ma opreasca si politia cand m-a vazut ca merg pe banda 1 incet si cu grija...
am ajuns inapoi acasa mi-am dat joc copilul si m-am dus prin cartier sa o forjez nitel crezand ca poate are vreun gunoi ceva ...nimik...mai rau!
ma intorc acasa si ma apuc sa imi pun niste cerneala in cartusul de imprimanta ca sa continui listarea care o incepusem inainte de a pleca de acasa....si nici cartusul numai vroia sa absoarba cerneala si imi vine ideea stralucita sa incerc sa scot aerul...cu ce?cu gura of course ca si asha eram plina de nervi si nu aveam chef sa caut vreo pompita...si trag mai cu nervi ca deja ii aveam si ma trezesc cu cerneala in gura
asha ca acum am dintii negri...
m-as da putin cu capu de pereti dar nu ma lasa inimioara ca am dat o gramada de bani pe tencuit.

va pup


jo si alexandra
recomandari,
***************
home sweet home!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Neatza!

Camelia, nu se vad pozele cu Oraselul Copiilor!

Cornelia, superbi copilasi aveti!!!!!!! Ce mult au crescut!!!!!!!!!
Muuuulta sanatate pentru Stefan-albastrel-frumusel!!!!!!!

Jo, esti mortala....

Noi plecam la Bucuresti. Pt seara acesta, avem bilete la concertul lui Stefan Banica Jr. Inca nu ne-am hotarat daca pe Sebi il luam cu noi sau il lasam la mama.... i-au cam aparut mucii....

Tuturor, o duminica frumoasa!

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LeeAnn spune:



Salutare Constanta!
Va citesc din scoarta in scoarta de ceva vreme si azi am intrat sa va salut personal, ca asa e frumos.
Eu am 2 fetite, Alexia de 2 ani si 9 luni si Natalia de aproape 8.
A, si sunt vecina de bloc cu bdana.
Altceva, nu prea stiu ce sa va mai zic, mai ne cunoastem pe parcurs.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Camelia, am fost si noi o data in Oraselul Copiilor. Nu mi-a placut deloc. Parca e din ce in ce mai rau. Bine, noi am fost si ziua si se vedeau toate rupturile si gunoaiele.

Vic, multumesc. Ma minunez si eu cat au crescut. Nu imi vine sa cred. Toti copiii nostri.

Bolnaviorul meu e Stefan, intr-adevar , cu toate ca nici Doru nu e departe la manifestari.

Jone .




Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Am completat cu pozele de la orasel albumul de la mos nik'.
Noi am fost la teatrul de papusi, am vazut Cenusereasa.
Duminica frumoasa!

poze cu noi



Camelia & Alexandra -Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput