All about Constanta! (83)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jone spune:

eu bagata pana in gat sub capota.dar uraaaaaa!am facut-o....
dar stau si ma minunez cum naibii au disparut 4 cm dintr-un furtun???si era undeva ascuns...juma de ora am tras de el incercand sa il conectez la toate cele 3 capete si nimik.cand m-am uitat mai cu atentie ...taiat cu cutitu.

am avut ajutor de nadejde ...alexandra...

pupici

jo si alexandra
recomandari,
***************
home sweet home!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamacita spune:

jone,esti criminala,m-am inecat de ras...Da' vad ca pe langa simtul umorului il ai si pe cel al reparatiilor

Alexandru,soarele nostru
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamacita spune:

cornelia,ai niste copii de revista,superbi!

Alexandru,soarele nostru
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

liana,bine ai venit.scrie repede 10 mesaje.
jone,esti tare
cami,am fost si noi aseara in orasel.pe la 20,apoi am fost la bowling,bineinteles cu ege ,care era super incantata de mingile colorate de acolo.
azi am fost la targ si apoi la carrefour.dar mi-am jurat ca nu mai calc pe acolo pana trec sarbatorile.era f aglomerat.
noi vrem sa mergem pe 2 ianuarie la munte,la moeciu.am auzit ca e super.aveti idee e vreo partie pe acolo?si daca ati mai fost la vile,puteti sa-mi faceti o recomandare?puteti sa-mi trimiteti pm.
va pup,noapte buna si o sapt la fel de buna!

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata
Cornelia mortale pozeee!!! iar Stefan este chiar incredibil de blond! sper ca sunteti bine si fara mucisori.
Liana bine ai venit printre noi, cu Ursuletul si Veveritoiul . vrem poze sa va vedem! am sa va trec imediat si in listuta.
Ege hihih sunteti de coma, cu pitica la bowling...trebuia sa o pozati!
Tatiana e ok Bia acum?
e intr-adevar oribil in asa zisul orasel al copiilor...de fapt al tiganilor si al adolescentilor care nu mai sunt de mult copii :(. mai bine acasa decat pe acolo.
Jo ai reparat singura masina adica?????
mamacita hihihi bine ca a fost diar o zgarietura...si ca se rezolva amiabil. cum stati cu somnul?
vazut toate pozele, super copii! o saptamana frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizuca spune:

'neata, duduci!
Ce repede a trecut weekendul asta! Am dormit si ceva mai mult diminetile, se mai intuneca si devreme de tot, asa ca ambele zile ni s-au parut extrem de scurte...
Noi am fost la calarit, linga Carrefour, Alisia a fost superincintata, mai ales ca are o obsesie legata de cabaline in perioada asta (avem o intreaga escadrila de ponei, cai, magari din diverse materiale).
Eu am avut o perioada destul de incarcata la birou, cu deadline-uri strinse si agitatie, dar acum boierim - zile libere, bani, cadouri, petreceri... simtim si noi ca vin sarbatorile. Miercuri avem serbare la gradi, inca avem probleme cu costumul de furnica, sper sa incropim ceva zilele astea. Saptamina trecuta am fost la Real sa cumparam cadouri pentru toti copiii din grupa - la fetite le-am luat case de marcat si baietilor trenulete cu sine.
Bine ai venit, Liana!
Vic, tu parca predai mate? Am o vecina care are un baiat de clasa a 12-a si vrea meditatii. Da-mi, te rog, de veste daca te intereseaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:



Ati cumparat brad? Ma gandesc sa luam si noi zilele astea si nu stiu de unde. Parca am vazut in parcar ela Selgros...si cam atat.



Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Gabi, tot e bine daca dupa asa perioada agitata aveti si bani si prime si cadouri . spor la costumul de furnica!
Cornelia, brazi sunt si la brico, si in piete (am vazut noi ieri in grivitei dar nu erau mare scofala....cam uratei). trebuie sa luam si noi zilele astea. noroc ca am luat costum de mos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Salut!

A fost minunat www.9am.ro/revistapresei/Monden/50446/Duetul-Stefan-Banica-Jr--Stefan-Banica-momentul-de-aur-al-spectacolelor-de-Craciun" target="_blank">concertul!!!!!!! Mai mergem si la anul, ca ne-a placut mult si ne-am simtit foarte bine. Ne pare tare rau ca am uitat sa luam camera foto cu noi.... Ne-am dat seama de asta abia cand am ajuns la Bucuresti.
Sebi a ramas la mama ("buni a mea, pensionara!!!!") si a fost cumintel, intelegator, a mancat bine, nu a intrebat deloc de noi, insa a sarit in pat... cat a putut el de mult. A dat comanda sa mergem toti trei (buni, mami, tati) sa-l luam de la gradi, dar cu masina!
Maine avem serbare....

Liana, bine ai venit!

Jo, imi place de tine, ca nu te dai batuta!

Gabi, multumesc frumos pt oferta, dar nu ma intereseaza... n-am timp de meditatii. Am predat fizica, insa de ceva ani, m-am respecializat si lucrez in domeniul managementului calitatii si managementului mediului, atat ca si consultant, cat si ca auditor.
Pt matematica vorbeste cu Jo!

Ege, o sa-ti trimit PM cu nr de telefon al unei pensiuni de la Moieciu (apropos la o discutie pe care am mai purtat-o pe aici, noi am fost acolo chiar acum 2-3 saptamani si in acelasi loc, erau doua indicatoare, cu denumiri diferite, ale aceleiasi localitati: Moieciu si Moeciu!), unde va garantez ca va veti simti foarte bine (daca veti gasi locuri libere).
Am sa deschid un album cu pozele din concediu si am sa pun si foto de acolo!

O zi buna!

Edit pt detalii concert.


Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Cornelia, am vazut brazi foarte frumosi, la Metro2, 120 RON/bucata.

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput