All about Constanta! (83)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Salut!

Sinzi, aveti baiat mare si istet!!!!!!

Mamacita, cu placere!

Adriana, in sfarsit am vazut pozele cu Razvanel! Bravo ca mananca singur! Sa-l incurajati si voi, chiar daca se mazgaleste!

Pt Sebi-cumintelul, a cumparat Buni costum de spiridus (merge bine in loc de costum de pitic, pt serbare). Aseara, eu am venit acasa tarziu, de la munca, si cand l-am rugat pe nazdravan sa probeze costumul, sa-l vad si eu... stiti ce mi-a raspuns?!
"Da' l-am probat o data (cu tati), ce mai vrei de la mine?!"
Apoi, vorbeam cu tati ca ar fi cazul sa ma tund putin, iar Sebi:
"Mami, da' eu nu vau sa te tunzi! Vau sa fii fumoasa, asa, FATA, adica cu paru' luuung!"

diferenta intre sef si angajat

Sa aveti o zi buna!!!!


Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Camelia, deci Alexutza tot n-a scapat de nuia........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

sanzi, avea spectatori ca toti de la tara sunt topiti dupa el si sa nu le scape marele eveniment.vreau sa va spun ca este un mare ciorbar, mananca si cate 2 castroane de ciorba si nu numai.si mancare gatita, adica felul 2.nu avem probleme cu mancatul.slava domnului.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

http://family.webshots.com/photo/2182792680087737923TZVnQy
Am pus poze de azi cu serbarea de la gradi si Mosu...



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David
Imagini...fotografii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isidora spune:

TATIANA S,incearca pt. Bianca SINUPRET-UN SECRETOLITIC NATURIST,la fetita mea de 3 ani merge intotdeauna,si a mers cand nu-i trecea cu nimic altceva.Tusea ca un caine si se inneca cu secretii,tusea din cauza lor,nu se putea odihni...
Sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

e prima data cand vad ca un copil chiar a primit nuielusa (:-))))(:-))))(:-))))
mamacita, unde parchezi tu?ca parca as parca pe langa tine...ca si asha tre sa vopsesc masina.(:-))))(:-))))

alexandra mea se tine de prostii.cica e mica si nu stie nimik.se juca ieri seara cu un scaunel de lemn.eu la tv.dupa vreo cateva minute de liniste imi pica si mie fisa ca e prea liniste.ea cumintica facea puncte de saliva pe randuri.facea un rand de puncte din saliva ...trecea pe randu urmator.mi-a picat fata si efectiv nu stiam ce sa ii zic...bravo mama!uite ce desteapta este! sau ce faci copchile acolo?! pana sa ma dezmeticesc a si dat cu mana peste ele intinzand pe tot scaunelul.

faza numarul 2:am scapat ceva pe jos si ea ma certat si mi-a zis na!na!si ma tragea de mana ca sa sterg jos...si cand stergeam ma bruftuluia.

pupici


jo si alexandra
recomandari,
***************
home sweet home!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Buna dimineatza!

jo...

Sebi "picteaza".... Observati culorile, in functie de starea de spirit?

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

mi-am zis sa ma innoiesc de sarbatori si mi-am adaugat efectul de glow....acum nu mai vad deloc

jo si alexandra
recomandari,
***************
home sweet home!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

hihihi am schimbat pe rosu.
vic frumoase desene.le inramezi?

jo si alexandra
recomandari,
***************
home sweet home!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamacita spune:

quote:
Originally posted by jone
mamacita, unde parchezi tu?ca parca as parca pe langa tine...ca si asha tre sa vopsesc masina.(:-))))(:-))))




Hihihi,tre'sa astepti vreo 10 ani,ca asta este intervalul la care mi se intampla

Vad ca vezi rosu de sarbatori

Fazele cu tiza sunt betooon,ce-am mai ras cu organizarea salivei

Alexandru,soarele nostru
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10724;307/st/20050425/n/Alexutu%27/dt/7/k/6333/age.png

Mergi la inceput