All about Constanta! (83)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BDana spune:

Ege, ce papusica dulcica aveti voi acolo! Dar nu am reusit sa vad decat albumul " 1 an si 2 luni" celelalte mai recente, nu s-au deschis
Camelia Telletubbie-ul vostru este tare frumos. Alex pare o fetita cumintica, asa, din atitudinea ei din poze. Gresesc?
Jone mama, de facut torturi, nu mai am nici timp si nici rabdare. Abia daca o sa imi adun toate puterile sa fac niste aperitive, ca asta imi place sa fac. In rest, fac comenzi de ce mai am nevoie.

Dana, mamica de Cristian (13. o1. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

mersi dana.nu stiu ce avea.acum e ok.poti sa ne admiri

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata!
Ege foarte frumoase pozele voastre. cum va mai simtiti?
Tatiana Bia e bestiala cu dovleacul ala enorm....super!
Cornelia ce faceti cum sunteti? cum e Stefan????
nu-s prea treaza la ora asta asa ca pana mai beau 3 cafele am retrag....se revin!
sa aveti o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dumitrulaura spune:

Am 2 copii, cea mica , Raluca, are 1 an iar cel mare, Andrei are 3 ani si 7 luni (inca e la cresa de stat)Raluca nu are curaj sa mearga singura deocamdata iar Andrei deocamdata stie doar sa cante "podul piatra" si alte cantecele de Craciun.Pe Raluca vreau s-o dau la cresa in toamna iar pe Andrei la o gradinita la care sa invete si o limba straina. De aceea am intrebat de gradinte.
La cluburi de joaca nu am ajuns inca. Stiu doar de clubul de pe Mamaia si am vazut ca a aparut mai nou pe langa teatrul de papusi un club. Mai siti si in alte zone ae orasului?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Buna ziua.
Semnez condica, mai rar, dar de citit si vizionat poze tocmai ce am gatat tot.
Multumesc pentru felicitarile de Iordan. A fost o chindie de recuperare a dansului si cantecului de tot felul. Musafirii mei sau intrecut la microfon in vocalize(noroc ca sant sefa de scara), si multumesc vecinulor ca i-au suportat si nu mi-au trimis vreo trupa de mascati pe la usa.
Roxana nu faci decat sa-mi amintesti ca am ramas datoare cu niste muscaturi pe ici pe colo la Pat. Ai un copil superb.
De fapt si micuta Mariuca si toti ceilalti au cate ceva sic. Cum sa fac sa-i adun odata si sa-i mananc?(nu de tot asa...cate putin)

Mai EGE mai, ai fost tu la COLONADELOR si nu ai intrebat de Dana? Ar fii trebuit sa fiu in salonul vostru,organizatorul Babai, a insistat mult. Daca nu era sa fie un Sir James ginerica, iar colegele mele nu prea stiu engleza, sigur eram in alt salon la rev. Oricum am trecut de cateva ori pe acolo daca as fii stiut........

Noi ne pregatim sa fugim la munte o saptamana, este c-am departe ce am ales dar cred ca merita. Mergem la Straja. A fost cineva pe acolo?Cred ca este super auziti: lasam masinile jos intr-o parcare, urcam la cazare cu telescaunul si stam acolo sus o saptamana. Abia astept. Plecam pe 3 febroarie si ne vom intoarce pe 10.

Va pup pe toate, la copilasi multa sanatate si sa va fereasca virusii,
Pe tine Alina te pup mult de tot, mai mult decat pe ceilalti.

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

pai la bunici a avut parte de "nu pune mana pe mobila", "lasa farfuriile in dulap" si tot asha...pana i-am explicat mamei mele ca fata mea e curioasa mai ales ca ea nu are acasa nici mobila nici dulap de bucatarie. a ras mama cu lacrimi.
i-a mazgalit peretii cu pixu'...ca de acasa la ea alex are voie ca inca nu sunt gata.
a fost tot o jucarie peste tot, si fiimea a capatat fite si alintaturi.se smiorcaie cand nu ii convine ceva.

dana, la straja?nu acolo au ramas turistii inzepeziti?

pupici

jo si alexandra
recomandari,
***************
home sweet home!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Tatiana am vazut si eu pozele cu ranjita mica!!! Ce dulce e!!!! Pare mereu pusa pe sotii!!! hihi...E haioasa foc!!!!

Ege, si papusica voastra e tare scumpa!! I-am admirat si toaletele...e tare eleganta!!! hihi!!! Are un zambet asa dragalas!!!

Dumitrulaura, bine ai venit!!! Eu stiu ca si la gradinitele de stat se fac limbi straine si prind foarte bine copiii...Cea mai "intensiva" ar fi probabil gradinita libaneza (se numeste acum cambridge school)..

Roxa, si eu o sa dorm azi...am avut aseara o iesire cu fetele si am ajuns la 1 noaptea acasa...noroc cu copiii ca sunt galagiosi si singur nu voi putea adormi "la birou"!!!!





It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

JO, chiar nu stiu.Nu prea m-am mai uitat la stiri iar pe net nu am citit asa ceva inca. Intru pe Jurnalul national sa vad ce se intampla pe partii: au montat cam web pe cateva si atat.

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Va multumesc din suflet ca sunteti alaturi de mine! Sunteti asa dragute!
Nu ma simt prea grozav, dar am acceptat ideea ca acum doua zile eram insarcinata si acum pur si simplu nu mai sunt. Inca sunt trista, dar o sa-mi treaca.... Trebuie sa am grija de Sebi!
Azi a fost o zi insorita si cand am fost cu Sebi in parc, am avut cateva momente de "absenta", cand nu mi-a trecut absolut nimic prin minte.......
Ieri seara, cand eram "pe bicicleta", cu toata anestezia locala, am simtit chiuretele alea nu numai pe endometru, ci si pe creier si-n suflet: .....ingrozitor a fost!
De acum insa, as cam vrea sa uit acest episod dureros.....
Ieri, a avut dr Rusa 7 chiuretaje (ar mai fi fost amatoare, dar nu mai avea paturi libere), dintre care doar eu pierdusem deja sarcina... celelalte vroiau sa scape de ea cat mai repede ........
Am uitat sa-l intreb pe dl dr: cam dupa cat timp ar trebui sa-mi revina menstruatia? Voi aveti idee? Ce urmeaza sa se intample acum cu corpul meu? As cauta raspunsul pe net, dar nu stiu unde, nu-mi da prin cap... Daca ati trecut prin asa ceva si imi puteti spune ceva in legatura cu asta, astept PM! Si va multumesc inca o data!

Va pup! Toate cele bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

vic - o imbratisare

jo si alexandra
recomandari,
***************
home sweet home!

Mergi la inceput