Copilasii din 2002 (30)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

La multi ani Matei-Ioan!(caprioara)
La multi ani Matei!(ruxandra-sb)
sanatate si mult noroc si pentru cei care si-au serbat onomastica!
eu cam tarziu cu urarile dar abia acum m-am linistit.
Nicoleta te rog scrie-mi pe pm daca te-ai programat sau nu la dr la care ai fost.Vrea o prietena de-a mea sa mearga.Multumesc mult!Ma bucur ca sunteti mai bine!Ai gasit flixotide sol de nebulizare?daca ai nevoie sa-mi spui si-ti iau de aici din ct.O cunostinta a folosit pentru fetita ei. S-ar putea cat de curand sa vin la bv.
Am pus si eu niste poze
http://www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&SID=135395&Show=Y sau aici
http://www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&AID=4222129&IID=145319358
va doresc o saptamana cat mai linistita si placuta!






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Crig, am vazut pozele, foarte frumoase! Multumesc pentru ca te-ai oferit sa ma ajuti, te anunt cat mai din timp daca nu gasesc prin Brasov. Si daca mai poti, atunci poate ma ajuti. Inca nu am gasit. Mai caut.
Elena, ce bine ca nu sunteti bolnavi, nici Stefan nu mai tuseste, impresia mea este ca incep sinusurile sa se dreneze, isi drege vocea. Nasul nu-i curge, alte simptome nu are, speram sa fie pe drumul cel bun.
Stefan nu are acces la calculator. Iar la televizor, mai rar. Mai mult pe Animal Planet. Eu cred ca este mai bine asa, va avea timp si pentru ele. In schimb ii place sa se uite pe carti, sa ii citim povesti si sa se joace cu jucariile. Rar de tot il roaga pe tati sa ii deseneze in Paint cate ceva, dar pe laptop, nu pe calculatorul nostru... sa zicem o data pe luna. Acum asteptam sa se termine cu problemele astea de sanatate si sa iesim afara, sa mearga la gradi si poate la patinoar.
Sanatate multa, ca si noi avem nevoie.
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Nicoleta, muuulta sanatate!!!!

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelis4u spune:

Sanatate multa la toti coplilasii bolnaviori..Sper ca in curand veti fi mai bine..
Am si eu o intrebare:Daca cineva are varsat de vant,membrii familiei sunt purtatori?Adik:sotul celei care ma ajuta cu cel mic a facut acum ,la 42 ani,varsat de vant,ea poate transmite la cel mic?Ea pare ok ,nu a facut nici o eruptie nimik...
va imbratisam cu drag

Mircea si Anne

POZE
POVESTEA NOASTRA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Anne daca ea a facut varsat de vant nu mai are cum sa faca deci nu ar fi purtatoare.
pup!






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

La multi ani Matei (Caprioara)!La multi ani Matei (ruxandra_sb)!Crig am vazut pozele, sunt minunate iar rochita de catifea bleumarin a Mariucai e superba la fel ca si purtatoarea dealtfel.


LA MULTI ANI CU SANATATE, SANATATE SI IAR SANATATE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelis4u spune:

quote:
Originally posted by crig72

Anne daca ea a facut varsat de vant nu mai are cum sa faca deci nu ar fi purtatoare.
pup!

ooo,saru'mana!mi-ai luat o piatra de pe inima..Si ea si eu am avut.Ma speriasem ca putem fi purtatori!Sotul ei arata infricosator plin de bube,si desi stiu ca oricand e posibil si Mircea sa ia(doar sunt bolile copilariei!)parca nu imi surade sa faca..Mai ales ca vad ca bubitele respective ustura si da niste mancarimi groaznice..Cred ca e greu sa impui unui copil de 4 ani sa nu se scarpine..Asa ca poate avem noroc si scapam!
va pupacim








Mircea si Anne

POZE
POVESTEA NOASTRA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

quote:
Originally posted by LUCIA MIRELA

Crig am vazut pozele, sunt minunate iar rochita de catifea bleumarin a Mariucai e superba la fel ca si purtatoarea dealtfel.


LA MULTI ANI CU SANATATE, SANATATE SI IAR SANATATE!!!!


E o rochita la care tin foarte mult.ma bucur ca ti-au placut pozele.
cat despre tv si computer eu nu i-am facut un program.dar pot sa spun ca nu exagereaza inca.tv il folosim mai mult pentru jocuri si pentru filme.Se uita si la desene dar intervin eu cand incep unele la care de multe ori am auzit cuvinte nepotrivite.la computer are site-urile ei in favorite si nu se joaca prea mult o data cu toate ca ii place .N-am cronometrat-o ..hihi..
Asta seara m-a intrebat daca in becul de pe strada e zi...perle de 4 ani.Aaaa si de la gradi azi a venit cu tot felul de "povesti"..probabil adevarate.Povesteste tot nimic nu-i scapa.
va pup pe voi si pe piticii vostri!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

intru si eu pe fuga cu cateva vesti...
tati a plecat pt 2 sapt...in alabama si suntem singurei...
dar ne-am incarcat sapt astea cu inot in fiecare zi...si sper sa treaca repede!!!
Ieri am petrecut in parc...ziua sotului meu si a mea de nume si a iesit super...am mancat cam mult tort insa...



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Wow, pai daca a fost ziua voastra, Sinzi, atunci sa va urez la multi ani fericiti cu sanatate si impliniri!Apropo de perle. Liviu nu era cuminte si ii zic: Liviule, daca nu te potolesti o sa... Iar el continua: O sa ce? O sa imi dai cu solutie de defectat copii? Crede-ti ma ca nu stiu de unde a scos-o.


LA MULTI ANI CU SANATATE, SANATATE SI IAR SANATATE!!!!

Mergi la inceput