Copilasii din 2002 (30)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns she_wolf spune:

Craciun fericit!

Am facut bradutul impreuna cu Cristi si in noaptea asta vine Mosu'/Santa. De fapt, a venit deja, iar acum se duce la nani ca-i obosit.



Claudia , Cristi (16.12.2002) si Radu (5.08.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Ce le-a adus mosu la copilasii cuminiti????

http://family.webshots.com/album/556148874UKdszG?start=24

noi am pus cateva poze de Craciun si dinainte....



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David
Imagini...fotografii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

La multi ani!! din partea mea! Sper ca ati avut parte de Craciunul mult-visat!
Nice photos, Sinzi, cred ca e intr-adevar special sa faci plaja de Craciun, cum o fi? stau si ma intreb... Mi-au placut pozele de Craciun, la fel si "barcuta".
Mosu i-a adus lui Andrei o multime de jucarii si carticele cu lipici, de care a fost f. incantat, un Action-man pe care si l-a accesorizat cu ajutorul lui tati, 2 masinute de formula 1 (masina lui Montoya si a lui Schumacher, e fanul lor inrait) pe care le tot ciocnea ca la curse, un set de stampile cum existau si in copilaria noastra cu tot felul de forme de care nu se mai dezlipea, si cadouri de pe la buni, de la nasi, de la fini, a fost foarte rasfatat!
Eu ca am fost "tare cuminte" am primit o poseta super-misto, iar inauntru surpriza-surpriza; o "ciocolata LG" (telefonul LG chocolate/negru), pe care mi-l doream de mult dar pe care nu credeam ca o sa-l am vreodata. Tati a filmat totul, abia astept sa-mi vad reactiile, ca n-am apucat sa vedem caseta.
In rest a fost un Craciun linistit, prima zi la mama mea, a doua acasa, cu finii primii. Maine al doilea rand de fini, iar vineri plecam la munte!!!
Cam atat! Va asteptam si pe voi cu povesti!


Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss1902 spune:


Sarbatori Fericite !!!

La noi Mos Craciun a fost foarte darnic incat Ana s-a intrebat la un moment dat "Oare de ce i-a adus Mosul atatea cadouri?". Astazi este prima zi in care stam si noi mai mult pe acasa si am putut sa ne odihnim.

LA MULTI ANI !! Stefan

tuturor


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

La Multi Ani, Stefan, sa fii fericit si sanatos si sa ai parte numai de bucurii alaturi de parintii tai!! Nicoleta, sa-ti traiasca puiul si sa va aduca numai bucurii!


Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

La multi ani Stefan!!!!!

Katty, e ciudat...azi parca s-a mai racorit un pic...dar in prima zi de Craciun a fost de stat la plaja!!!! hihi...David s-a si bronzat un pic...

Eu am primit de Craciun...o noua masina...nu ca mi-as fi dorit, dar pt ca ne trebuia o a doua masina mica...acum trebuie sa ma obisnuiesc cu ea...si role...hihi...poate le incerc azi prin parc
David...prea multe...spunea la fiecare cadou desfacut ca e tare fericit...
I-a adus o masina de facut inghetata (cum si-a dorit), dar a uitat un tow truck (nu am gasit...), un glob pamantesc (asta mi-a placut mie) , o sina de lemn de la Thomas& friends, in spirala pe 2 nivele (pe care a 2-a zi a vrut sa o demontam si sa ii punem sina de plastic, si ne-am cam desumflat...), un trenulet pt sina de lemn cu telecomanda (si nici cu asta nu se mai joaca acum, ca are sina de plastic!!!), o carticica cu imagini de diafilm, un Cranky de lego (tot din thomas&friends), un aeroport (care mi-a luat cateva ore sa il montez...) si alte maruntiri (accesori pt sina de lemn)...si o casa de marcat cu bani...hihi...
Ah...da...si un set de instrumente muzicale...toba, muzicuta, kazoo, marocco....cu care ne canta in fiecare zi!!!!!



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David
Imagini...fotografii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

La multi ani Stefan!Multa sanatate!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

La multi ani Stefan! Scuze de intarziere Nicoleta! Sper ca ati petrecut frumos ieri! Sa iti traiasca baiatul!
Noi de acum ne pregatim de Anul Nou, pe care il facem ca de obicei in 3, pe langa brad si tv. S[er sa fie primul an in care George va sta treaz pana la 12, de obicei cade la datorie!
Va dorim sanatate si vacante placute mai departe!
Elena

Mami 23 si "www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">George" (6.09.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

La multi ani, Stefan!
Sa fii sanatos si fericit!


Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Buna dimineata la toata lumea!
Fiindca e asa liniste pe aici va pun niste poze Craciun.
Si daca nu mai intru pe aici azi, va urez toate cele bune, Un An Nou 2007 cat mai fericit si plin de impliniri si Distractie placuta !!!
Va pup!


Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput