Relatie la distanta

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crisseis spune:

"De vorbit la tel pe net se poate oricand da-i un PM pentru detalii complete unix-windows for free."
n-am inteles ce inseamna asta...explica-mi, te rog..(poate nu-s eu familiarizata ...)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AC spune:

adica ce utilitare sa foloseasca...pt ca s-a plans Lai ca nu vor putea vorbi la fel de mult ca inainte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alebazi spune:

Fetelor, lamuriti-ma si pe mine ... ce este Skype?

Nu de alta dar cum sunt la inceput, poate mai adaug si eu inca un mijloc de comunicare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ken spune:

ALABAZI uite aici http://www.skype.com/download/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ken spune:

si ca sa ne mai descretim un pid fruntile si sa uitam putin ca sintem singure va trimit un colind http://www.youtube.com/watch?v=1g2z84QsF3g

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alebazi spune:

quote:
Originally posted by ken

ALABAZI uite aici http://www.skype.com/download/

ken



Ken, multumesc frumos!!

L-am descarcat, m-am inregistrat, acum sa-l descarc si pe un alt calculator, sa-l testez.
Am vrut sa ascult colindul de la tine, dar nu pot. Adica, nu pot sa ascult nimic, nici muzica, nici colinde, ma intristez rau de tot; abia astept sa treaca sarbatorile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ken spune:

hai sa amindoua daca vrei ca si pe mine ma apucada mai ales seara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alebazi spune:

quote:
Originally posted by ken

hai sa amindoua daca vrei ca si pe mine ma apucada mai ales seara.

ken



da, haide sa amandoua. Pe mine ma apuca si la serviciu, ma intorc cu fata spre geam pt. ca-mi dau lacrimile; apoi seara acasa; ma trezesc noaptea apoi in weekend.... Si inca nu a plecat... S-ar putea sa plece in ianuarie, pentru ca acum au venit toti acasa de sarbatori. Dar... de 3 saptamani numai asta fac
Dar trecem noi si peste asta. Doar suntem puternice, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ken spune:

EU CE SA MAI zic ca de 3luni si 2 sapt nu l-am vazut decit in poze{dar vb aproape in fiecare zi la tel si prin mesaje?] si cine stie cind se va inbunatati situatia{adica sa il vad in carne si oase}.NU te descuraja ca sint linga tine sa ne plingem amindoua de mila.HAI CAPUL SUSbucurate acum ca este linga tine ca sa iti poti aduce aminte cind vei fi singura{eu asa fac si sa sti ca imi mai alina din durere}.AI grija de tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alebazi spune:

quote:
Originally posted by ken

EU CE SA MAI zic ca de 3luni si 2 sapt nu l-am vazut decit in poze{dar vb aproape in fiecare zi la tel si prin mesaje?] si cine stie cind se va inbunatati situatia{adica sa il vad in carne si oase}.NU te descuraja ca sint linga tine sa ne plingem amindoua de mila.HAI CAPUL SUSbucurate acum ca este linga tine ca sa iti poti aduce aminte cind vei fi singura{eu asa fac si sa sti ca imi mai alina din durere}.AI grija de tine

ken



Multumesc muuult, ken! Esti o dulce, ce mai!

Am o colega al carei sot a plecat acum 3 luni in Italia pentru 1 an sau chiar 2. Stii ceva? Astazi vine acasa. A zis ca nu poate sa stea fara ea si fiica lui, ca nu credea ca o sa-i fie atat de dor de ele. Si nu mai pleaca. A zis ca-i da incolo de bani ca nu se merita. Stii cat ma bucur pentru ei?! Pe cuvant! Si vorbeam acum de dimineata cu ea cat de repede au trecut lunile astea!!!
Asa ca .... o sa treaca repede. Ia sa vezi! Ma bucur ca mai pot vorbi cu cineva despre asta. Multi

Mergi la inceput