mamici casnice (82)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Alinuto,i-o fi fost ciuda ca are fii-ta DVD si calculator si fii-sa nu!
hai mai da-le in ..... ce parca noi nu ne uitam la desene!



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana

www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png" target="_blank">Christmas


Un fulg pentru seara de Craciun







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

are mai toate minunile electronice, da' nu stie sa le foloseasca, nici sa dea drumu' la laptop serios...

www.tickercentral.com/view/64zu/3.png" target="_blank">alexa



www.tickercentral.com/view/64zu/4.png" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

bey ,eu pe astea care cred ca le stiu ele pe toate cu privire la cresterea copiilor( gen soacra-mea)nici nu le bag in seama.
dovada tot soacra-mea.



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana

www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png" target="_blank">Christmas


Un fulg pentru seara de Craciun







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:




Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aileene spune:

***** si multi la toate , scuze dar sunt tare ocupataaaaa!

"Atunci cand arati luna cu degetul , nu uita sa-l si retragi..."!
Aileene + Alexandre...am implinit 7 anisori...(22-sept'99)
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/aileene68/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Cuscra,ce-ai patit mama draga?

Banana si Cami,cum stati cu pregetirile? Eu va sustin. Moral!

Aillene,cam rarut pe la noi.Ce faci de esti ocupata?Ce fauresti?

Alina,eu voiam sa te intreb mai de demeult...Daca Alexa se trezeste la 10 o mai culci la pranz?

Banana,iti ramasesem datoare de la capitolul trecut...Deocamdata mi-am facut doar 2 ture de suvite,doar decolorare fara vopsire.Mai am de gand sa fac vreo 2 ture sa vad ce iese si ma hotarasc ce culoare ma fac... Daca devin blonda sau nu.


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

quote:
Originally posted by alexa si mami

am niste nervisori, dracusori. auzi ce-mi zice o tipa p'afara, care stie ca fii'mea e lesinata dupa desene, ca teveu dauneaza copiilor, ea care la un an ii dadea lu' fii'sa mezelui si carne de porc cu grasime, ca sa nu va zic ce-i da acu' la 2 ani mama, mor pe fitzoase d'astea




alinutzo , nu te enerva pe specimene de astea ca-ti faci rau.da tu nu i-ai zis ca nu o uiti acolo , in fata TVului 8 ore?

cami spor la bucatareala.te asteptam cu poze.

banano , tu cum stai cu pregateala?



Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Bianca
Cuscra m-am virusat ca a venit frigul Te-am intrebat capitolul trecut, cu ce ai umplut baticurile alea impaturite
Alina si eu ma uit la desene, ce-i drept Isabella nu-i interesata decit de canale cu muzica ca sa danseze, eu ma uit cind ma lasa ea.
Brigitte dar cu ce te ocupi de dai asha de rar pe la noi ?!
Georgi, Mirela, Liana unde sinteti ?
Mey fetelor, copilul meu ishi face de cap. A adormit la ora 10, ea care la noua imi dadea pupici. Nu stiu ce sa ma fac cu ea, nici la ora 10 nu vroia sa o pun in patutz, a trebuit sa sting lumina ca statea in pozitie de drepti. S-a jucat in camarutza ei cu aproape toate jucariile, dansa cu ursul, ca nu-i pot spune ursuletz ca-i mai mare decit ea, parca a descoperit in seara asta pentru prima data ca are jucarii.

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Salutari
V-am citit cap-coada ca sa fiu la curent cu noutatile.Partea proasta e ca am uitat ca de obicei...care...cine...ce.Si nici macar nu-s blonda...
In principiu Stef e bine, vad ca a mai rarit tusea si nu mai zace in pat.Se joaca, vorbeste si merge prin casa.Acum doarme deja.
fug sa intind rufele


www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png" target="_blank">Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Danelutza
Cuscra m-am virusat ca a venit frigul Te-am intrebat capitolul trecut, cu ce ai umplut baticurile alea impaturite



Stiam eu ca am uitat ceva...Iertare tie! Mey io am facut cornulete,baticuri a facut Cami. Si le-am umplut cu carnati picanti.Sa mearga la bere.

Ce-or fi avand copii astia? Si Robert e intr-o perioada in care imi vine sa-i dau un sut in Nu mananca,nu doarme...Cand e vorba de culcare parca-l ustura frate! Noroc de barbata-miu ca e cu mintea odihnita ca altfel as iesi la pascut!


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput