mamici casnice (82)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

spor la treburi, cami!
mai baga cite un ochi si pe la noi, pauzele lungi si dese...cheia marilor succese!

www.tickercentral.com/view/64zu/3.png" target="_blank">alexa



www.tickercentral.com/view/64zu/4.png" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

bey ,ca barbat nici mie nu-mi place Banica ,dar face niste spectacole superbe.
eu am mai fost la spectacolele lui si am ramas fan pe viata.
Alina ,spectacolul e la 7 seara. merge si la copii.



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana

www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png" target="_blank">Christmas


Un fulg pentru seara de Craciun







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

AM PLECAT ... va pup...mi sa parut cidata asa cu fustilii in gat......eu oricum am citit pe diagonala ca am avut multe de recuperat.

Urarea e de pe DC din arhiva

duminica vin si vb



hooo hooo hoooo Merry Christmas !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

ce zici tu acolo de fuste in gat?
lamureste-ma ca n-am priceput.



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana

www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png" target="_blank">Christmas


Un fulg pentru seara de Craciun







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Cami ma faci sa umblu pe coclauri sa copii mesajele din capitolul trecut, ca n-ai pus link-ul unde-i asta nou. Sau v-ati grabit la scris ca mireasa la pat, si ai uitat , nu ma bate rau ca nu mai zic nimic

Dana aia era mincare pentru petrecere de doi ani ? Pai cind il insoara, ce mai face ?
Mmiha buna chestia cu mos Craciun, sa am grija sa nu-si rupa vreun picior
Cami te-am vazut la subiectul cu pricina, tot asha multe bunatatzuri faci si tu, ca daca-i asha vin si eu.
Alina itzi trimit o piinitza, e motzata si rumena, ca deja doua le-am papat la prinz.

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

danelutza,eu am deschis cap. nou doar ca sa aduc catalogul in starea initiala.se pierduse una,alta din el pe drum
Daca ati vazut ca nu am lasat mesaj la cap. trecut de ce nu ati facut-o voi?
Merci Bi
Era dimineata si am scris in fuga.Cu o mana tineam cafeaua,cu alta copiam catalogul,si cu telefonul pe ureche cu colegul
Asa ca iertareee

banana,mmiha vorbea de "barby" a mea ca am indesat-o rea mult in tort si avea fustili in gat

uite ce urare a gasit mmiha pe dc in arhiva:
"Sania s-a rupt,reni au murit de frig,eu mi-am rupt piciorul si m-am intepenit in horn,spiridusii sunt la curve...Anu'asta p..a cadouri!Mos Craciun!
betonnnnnnnnn de misto


"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

foto
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by ange

danelutza,eu am deschis cap. nou doar ca sa aduc catalogul in starea initiala.se pierduse una,alta din el pe drum
Daca ati vazut ca nu am lasat mesaj la cap. trecut de ce nu ati facut-o voi?



Dar de ce ma certi, ca eu sint bolnavioara

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

un dulce bolnavioarei danelutza.

Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

sara buna!

fetelor unde sunteti?

Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

io's p'aici. acu' am venit cu maimutica de la plimbare, am tras o tura de cartier, ca e caldut si bine
am niste nervisori, dracusori. auzi ce-mi zice o tipa p'afara, care stie ca fii'mea e lesinata dupa desene, ca teveu dauneaza copiilor, ea care la un an ii dadea lu' fii'sa mezelui si carne de porc cu grasime, ca sa nu va zic ce-i da acu' la 2 ani mama, mor pe fitzoase d'astea

www.tickercentral.com/view/64zu/3.png" target="_blank">alexa



www.tickercentral.com/view/64zu/4.png" target="_blank">

Mergi la inceput