mamici casnice (82)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Hi hi hi...Cunossc fenomenul...Las' ca trece.Dintii la prosop si tot inainte(apropos de faza cu urlatul in prosop )
Eu cred ca pe la 2 ani e cea mai grea perioada care te solicita cel mai mult...Asa ca...spor la rabdare fetele.Nu ca acum la aproape 3 ani ar fi mai bine dar totusi e o diferenta.


www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png" target="_blank">Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

bey sunt toata in treburi.
nu m-ai am timp de Dc
o sa vorbim sapt. viitoare.
maine la cumparaturi si vineri toata ziuaaaaa in bucatarie.
cam asta-i.
sa nu va suparati ca va aduc o bucata de tort "barby" daca mi-o iesi

somn usor


"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

foto
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Salutare si pupare/Miha merge la culcare.


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Miha,mersi de lamuriri. am vb cu o coafeza sa vad cand am timp sa merg sa-mi vada podoaba capilara si dupa ,daca o fi cazul ma fac suvite.
Cami ,eu am acelasi program. maine cumparaturi si vineri la b ucatarie.
oricum eu o sa fiu cu voi ca imi laptopul la bucatarie si oricum vine si sora-me,ajutor de nadejde si sambata intra si colegu' la
bucatareala.



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana

www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png" target="_blank">Christmas


Un fulg pentru seara de Craciun







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

banana,ai multi invitati?
la mine nu intra nimeni la bucatarie prestez singura
colegul face doar dute-vino dupa una,dupa alta (cumparaturi)
o sa avem 22 de adulti si 14 copii
sper sa raman in viata dupa cheful asta

pup.sunt pe culinar dupa retete


"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

foto
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

CAMI si BANANA sa bagati poze multe fetelor,ca vad ca faceti bucatareli serioase....eu is cu ochii pe voi,colectez pt Craciun...spor la treaba fetelor!

DANELUTZA si sanatate multa!...cred ca a fost ceva prin aer mai ca si eu am avut niste dureri de cap
GABI "La multi ani " nepotelului tau!
MMIHA "La multi ani !" mamei tale...ma bucur ca e ok totul cu Maria

Am citit si eu tot fetelor,dar am avut ceva de recuperat si acum nu mai stiu ce,cine a mai zis...scuze!!!,,,la mine nu a mers net-ul ieri,am crezut ca mor de nervi!!!


Noi maine suntem la gratarele,ca e Thanksgiving aici si toata lumea e libera,sarbatoare mare la americani...am sa fac si eu niste snitzele de curcan(ca se papa curcan) si o salata de cartofi cu oua si castraveti,am facut azi 2 checuri si maine fierb niste porumb(mie pofta de porumb fiert si sigur nici ceilalti nu au mai papat de mult)...plus vom face mici si carne de porc(evident)la gratar.

la toata lumea ,multa sanatate la bolnavioare si bolnaviori si sa auzim de bine!






Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:

buna dimineata!

o pentru toata lumea.

am plecat cu fata la analize.

Poze cu Lucas
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

neatza.
multumim de cafelutza.
georgi - sa stii ca nici la 3 ani nu-i usor...si nici dupa...asta e. acum ma inteleg mai bine cu el...dar tot incapatanat si daca i se pune pata....
eu o tin din chef in chef...luni ziua nepotului, ieri ziua baiatului nasilor. asa viata!
pupici si multa sanatate tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

neata frumoaselor!

coffe!
Cami ,nu am multi invitati. am 6 copii si vreo 12 adulti.
fetele americance (Cami si Mirela) vreau si eu o reteta de pregatit
cartofi dulci. tot vad asa ceva pe la supermarketuri si ma bate gandul sa cumpar ,dar nu stiu nici o reteta. am vazut eu prin filme ca mananca americanii din astia.



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana

www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png" target="_blank">Christmas


Un fulg pentru seara de Craciun







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

danutelor, frumoaselor, multzam de cafelutza
banano, cami, hai da-ti ce e mai bun din voi, ca mai e putin!:)))
miha, ma intrebai de alexa cu somnu', daca se trezeste la 9-9,30 tot se culca pe la 14,30, da' nu o las mult, la 16-16,30 o trezesc eu
toti incapatinatii cu tot cu mamici, deocamdata noi ne intelegem f bine cu alexa, sper s-o tina tot asa
edit: miha m-au amuzat versurile tale

www.tickercentral.com/view/64zu/3.png" target="_blank">alexa



www.tickercentral.com/view/64zu/4.png" target="_blank">

Mergi la inceput