Concurs alaturi de At Piticilor,Fun Science si Isa

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kro spune:

quote:
Originally posted by cgaby

kro - unde este poza voastra??????ca n-o vad!


cgaby (mama lui stefan nazdravan)
stefitza





Gabi...nici eu nu stiu ... Eu am trimis poza la adresa de mail a concursului, am primit un raspuns automat care spunea ca mesajul a ajuns ... iar acum astept sa apara lucrarea in album

Daca nu a ajuns nimic pe mail va rog (pe cele care va ocupati de asta) sa-mi spuneti ...si mai trimit inca o data ...

Carolina, Felicia si Alessia
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AT_Piticilor spune:

Scuze de intarziere, am avut probleme tehnice.

Diferenta intre om si animale- Felicia Simona (6 ani si 8 luni), fata lui Kro


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AT_Piticilor spune:

Diferenta intre om si animale - Stefan (3 ani si 6 luni), baiatul lui cgaby -> aceasta lucrare nu se noteaza pt ca mami este in juriu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

kro - vazut poza...foarte frumoasa....bravo....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

31 ianuarie e aproape - nu se vor mai primi lucrari dupa 31 ianuarie - fiti pe faza si trimiteti lucrarile la adresa de e-mail - in 1 februari as vrea sa se voteze castigatorii - asta daca juriu e disponibil - sper eu ca DA.

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biluta28 spune:

Am trimis si noi pe ultima suta de merti opera. Copii au fost raciti si a trebuit sa stau cu ei acasa si acolo nu am net.

In poza se vrea a fi Ana cu catelusul si pisica iar pe cer intre nori si soare e si o pasare.

Poza atasata nu e prea grozava dar nu am reusit sa fac alta caci cel mic nu ne lasa vroia intr-una "stic eu ce a facut Ana" ( adica sa strice plastelina ceea ce a si facut asa ca alta poza a operei nu se mai poate face) Asa ca asta e; sper sa fie buna SI SA NU FIE PREA TARZIU.






Mihaela - 33 ani- sagetator Ana 7 ani - Edi 2 ani si 2 luni

http://community.webshots.com/user/biluta28

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AT_Piticilor spune:

Diferenta intre om si animale - lucrare facuta de Alessandra (7 ani si 7 luni), fata Alinei

Diferenta intre om si animale- lucrare facuta de Ana Maria (7 ani si 3 luni), fata lui biluta28

Diferenta intre om si animale - lucrare facuta de Maria Andreea (6 ani), fata lui roxanal

Bravo copii,foarte frumoase lucrarile voastre!

Asteptam si lucrarea lui Ruty, fata lui Alexxia.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

frumoase lucrari...se vede ca au muncit din greu la ele....felicitari!
avem o alegere grea de facut luna asta......
pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexxia spune:

Am trimis si noi lucrarea. Ne cerem scuze ca a durat asa mult, dar Ruty a fost mai mult bolnava in perioada asta.
Realizarea lucrarii ne-a dat ocazia sa invatam multe lucruri despre animale si om. Ruty a tras concluzia ca omul este deosebit fata de animale pentru ca : vorbeste, iubeste si se roaga ( si a incercat sa ilustreze asta in centrul lucrarii ). Apoi am invatat ca animalele nu-s nici ele la fel, ci exista mai multe tipuri. Asa ca le-am grupat pe categorii : mamifere, pesti, reptile, pasari si insecte.

Alexxia Ruty ( 25.07.2001 ) si Thea ( 28.09.2006 )


"This is your time. This is your dance.
Live every moment. Leave nothing to chance.
Swim in the sea. Drink of the deep.
Embrace the mystery of all you can be."


PERLELE RUTICAI Avem perle noi

www.totsites.com/tot/ruty_thea" target="_blank"> RUTY SI THEA AU PAGINUTA

POZE

www.sanatatealoevera.ro " target="_blank">Vrei sa fi liber ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AT_Piticilor spune:

diferente intre om si animal, lucrare realizata de Ruty (5 ani si 6 luni) - fata lui Alexxia

Nicole (Gabbriela)


Mergi la inceput