Timisoara, impreuna (48)!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Baaaaaaaayyyyy,

Unde ati fugit cu toate?!Slaba activitate p-acilea...Eu si Diana macar avem circumstante atenuante,ca ne-am scolit si ne-am examinat...dar restul?!helllooooouuuu....p-unde sunteti,bre?

Dana ,"MULTI ANI TRAISCA,MULTI ANI TRAISCA,LA MULTI AAAAANIIII!!!!!"
DRAGA MEA,SA AI PARTE NUMAI DE BINE SI DEA dOMNUL CA VISELE TALE SA DEVINA REALITATE!


Cred ca te-a cam ajuns oboseala,de iti doresti masaj si sauna si alea-alea...numai delicatesuri...Dana ,draga!Si nu e oboseala fizica,sti tu...e d-aia de stres si multa gandeala...Ai grija de tine!Distractie maxima pentru azi!
Doris...cum a fost mah la Mall?Sor-mea zicea ca vrea si ea sa mearga sambata noapte...hehehehehe...da' i-am zis ca poate merge singura,nu-i bai,ca eu si cealalta sora cum sa merem,una cu o nebunica de 3 ani(moi) si alalta cu un terorist de 2 ani si 8 luni....?Bashca ca ai nostri ca brazii vroiau sa se puna la o berica si nu la o excursie la Mall,la miez de noapte...Ma bucur ca v-ati distrat.Ce v-ati cumparat...?Aaa:cum se mai simte Ines,e ok?
Silvana....bai...ce batuta iei....Pai bine mah,ne intalnim noi de dimineata si nu te versi cu nika la mine,ca ai necaz?'Ushinica sa-ti vine....vorba Luanei!Care-i baiul?Hai poate sta un minut de vorba intr-o dimi...
Gabi...tu ce mai faci?Ce-ti fac frumuseii de copilasi?
Kati,ai tai copilasi cum is?Bine?Totul e ok la voi?
Mihi....le-a trecut raceala la flacaii tai?Scuze pentru iesitul de pe mes de vineri...a trebuit,ti-a spus Diana...
Felicia...ai gasit ce cautai?Cum se mai simte Andreea?
Amalia...ce mai face micuta ta?

Mai fetelor,sambata a venit masina....am facut deja 70km cu ea...e faina!O sa fac poze si o sa pun s-o vedeti...
Na,dragelor....sa aveti o saptamana cat mai buna si sa auzim de bine!Mai dati si voi prin zona...

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Anaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!! Ai revenit mai si parca trecu tornada. Eu m-am simtit dupa ce ti-am citit mesajul ca tpiu ala din reclama de incaseaza un ligheaqn cu apa rece in cap, m-am dezmeticit!!!
Mai Anuta, da tu ce facusi la examen, adica lipsesti la apel o saptamana si tu si Diana si acu nimic, ne lasi in suspans? Banui ca l-ai luat ca prea esti bine dispusa!

Si da, multumesc de urari! Imbatranesc, ce sa fac, chir ca azi o colega m-a intrebat daca fac 28..... Si da, am chef de rasfat. Asa ca:
1. M-am tuns si mi-am facut frizura noua
2. Am fost la manichiura, pedichiura si mi-au ras fetele de la Monica si un machiaj meserias
3.Ies deseara cu sotiorul la restaurant, cina romantica, etc.
4. Am primit cadouri o gramada: o cana cu mesaj, o cuie de bijuterii, un parfum, o carte pe care mi-o doream de mult, o gramada de flori iar eu mi-am facut cadou....
5....abonament la sauna si masaj.

Asa ca am avut o zi frumoasa!



Mamica de spiridus

Poze cu Loriana





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Danitin, un sincer La multi ani fericiti...cu multe impliniri, cu sanatate , cu vise marete si multa dragoste!
Sa fii fericita si sa-ti dea D-zeu tot ce-i mai bun, tie si celor dragi tie!

Ana, acum am ajuns de la lucru, sunt super stresata cu cursul asta, si mai am destul pana-l termin...
Tu cum ai terminat cursul, cred ca forte bine, nu?
Sa stapanesti sanatoasa si multi ani, masinutza...vezi ca nu am uitat...ai de dat de baut...
Ines mai tuseste un pic, dar per ansamblu, e ok, mergem la gradi, e prim solista la pregatirea pt serbare, o sa faca monolog, ca are de zis vreo 4 poezii si solo la un cantec in engleza, dar ii place teribil...
Am cumparat o gramada din Mall, dar nu de la reduceri, ca nu mi s-a potrivit nimic.
La magazinul de scule profesionale de coafura am cheltuit la greu...scumpaturi, deeeh....
O poseta faina, ghetute cu toc mic, o fusta faina si o bluza, probabil pentru Revelion, si cosmetice de la Lush si Body Shop, cam atat...
Va pup ca fug la nani, maine am o zi de cosmar...si miercuri la fel, dar scrieti, dragelor, ca de citit macar va citesc, de oriunde pot....
In curand o sa-i pun net si la mama, sa aiba Ines si acolo, asa ca o sa mai intru peste zi si de acolo.


DORIS siINES

Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Apoi din ciclul scrieti fetelor, ca macar de citit va citeste cineva va pove cum a fost de ziua mea.
La serviciu am primit flori de la colegi, o cana spuer misto, un parfum si o castea de bijuterii. Am tras chiulul vreo 2 ore si am fost la sedinta completa de infrumusetare. Mi se pare inca ciudat cu arat tusa scurt dar cum toti spun ca ma intinereste imi face placere sa le dau dreptate. Seara a venit sotiorul sa mai ia, avea un buchet de 21 trandafiri albi, absolut superb. Mi-a facut cadou doua carti pe care mi le doream demult si o punga cu chesti super de la Lush. Am iesit in oras, am fost la restaurant unde am mancat creveti - placerea mea, Katik pe unde esti, tu erai in club cu mine la chestii din astea marine. Am inceiat seara la barul nostru prefert. Azi ma simt super, parca mai plina de energie ca nicodata in ultima vreme. Seara ma duc la sauna si masaj si sper ca toate neplacerile si oboseala sa fi ramas in urma.

Mamica de spiridus

Poze cu Loriana





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Dragelor....scrisesem io aici...de imi iesisera ochii din cap ca la melc...si ...in puii mei cu alea 60 de secunde de asteptare...s-a dus pe apa sambetei postarea mea...

Dana,ma bucur ca ai aniversat ziua ta de nastere asa cum ti-ai dorit...Citind postarea ta mi-am amintit de zapezile de alta data,sti tu vorba....cand eram si eu mai tinerica si mai cu sange clocotitor in vene...si trageam cate o petrecere de ziua mea...Ma rog,asta e!
Vorbeai de lush-urile alea primite cadou...mi-a povestit si mie Doris si Anda,dar inca nu am reusit si eu macar sa intru la magazin,dar sa mai si cumpar.Acum chiar sunt curioasa...Adevarul e ca nu as sti ce sa imi cumpar,ca in afara de sapun....altceva eu nu folosesc in mod special:am samponul de la Nivea care imi place si ma simt bine cu el,spumante de baie nu-mi trebuie ca eu fac doar dus...habar n-am ,dar macar de curiozitate tot voi intra la magazin...
Doris....bine ca pana la urma ai gasit ce ti-a trebuit la cumparaturi in Mall...Mah,io eram sigura ca reducerile sunt doar pentru slabanoage,nu pentru fimei cu greutate ca noi...
Succes la Ines la serbare...parca mi-o si imaginez cu mutrita ei serioasa recitand...

Fetele,cu examenul a fost in regula...asteptam rezultatul...nu e mare chestie sau cel putin asa mi se pare mie...


Doris,pai la prima intalneala dau de beut,cum sa nu dau?Asa ca multam de urari.

Dragelor,am pus cateva poze cu Toyota in albumul de mai jos,sper sa le puteti vedea.Nu-s cine stie ce,dar o sa mai fac si-o sa mai pun...

Pai va pupez si sa auzim de bine!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana si
Ea e TOYO...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Hai salut gagici,

Mi-am mai revenit oleaca cu moralu si m-am gandit sa mai scriu p'aci.
Ana, super misto masina, s-o stapaniti sanatosi si ... am si io intrebare ... o tura cand ne faci?
Dana, iti doresc multa, multa sanatate, bucurii si impliniri.
Doris, si Paul se pregateste de serbare si ma tot intreaba daca Mos Craciun stie ca ei au serbare, daca stie ca trebuie sa vina cu cadouri?

Va pup pe toate
Silvana si Paul
http://photos.yahoo.com/silvana_popovici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Silva, ma bucur ca ai revenit, multumesc de urari!
Ana, super faina Toyo, sa o stapaniti sanatosi si fara reparatii! Auzi, eu la Lush sunt innebunita dupa aromele de acolo si halul in care pot sa arate produsele. Zici ca-s copil scapat in magazinul cu bomboane. Am primit bile de baie, astea-s niste znamenii efervescente de le pui in apa de baie si sa te tii, arome, bucati de plante, culoare, ce mai - rasfat pe fata. Sapunurile sunt iarasi super misto, cu tot felul de ingrediente dar ce m-a dat gata au fost calupurile de ulei solid de masaj. Am primit doua si l-am incercat aseara pe ala de ciocolata.... uau. Cat despre zapezile de alta data tu ai innebunit? Ce, adica nu mai esti tanara si stiurlubatica? Mai Ano, tocmai tu?

Mamica de spiridus

Poze cu Loriana





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

quote:
Originally posted by danitin

Silva, ma bucur ca ai revenit, multumesc de urari!
Ana, super faina Toyo, sa o stapaniti sanatosi si fara reparatii! Auzi, eu la Lush sunt innebunita dupa aromele de acolo si halul in care pot sa arate produsele. Zici ca-s copil scapat in magazinul cu bomboane. Am primit bile de baie, astea-s niste znamenii efervescente de le pui in apa de baie si sa te tii, arome, bucati de plante, culoare, ce mai - rasfat pe fata. Sapunurile sunt iarasi super misto, cu tot felul de ingrediente dar ce m-a dat gata au fost calupurile de ulei solid de masaj. Am primit doua si l-am incercat aseara pe ala de ciocolata.... uau. Cat despre zapezile de alta data tu ai innebunit? Ce, adica nu mai esti tanara si stiurlubatica? Mai Ano, tocmai tu?Mamica de spiridus

Poze cu Loriana






Tanara si stiurlubatica de 38 de ani batuti pe muche,bre....

Silva,pai eu ti-am zis sa te duc,da' nu vrei...






Ana-Maria,mami deAlex&Luana si
Ea e TOYO...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Auzi Ana, ai din suflet conteaza, nu cei din buletin. Asa ca lejer poti zice ca mai ai un pic pana spre 25!

Mamica de spiridus

Poze cu Loriana





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

salutare fetelor!

LA MULTI ANI DANITIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
multa sanatate fericire si tot ceea ce este mai bun pe lume!!!
(scuze de intirziere, nici cum n-am reusit sa intru).

ana, sa stapiniti sanatosi pe toyo!!! cind se uda (da' nu de la ploaie)?

fetelor, io nici cum nu reusesc sa mai scriu, de citit v-am citit pe sarite. timp nu mai am, a trebuit s-o tin acasa pe krisztina vreo doua zile ca au fost ceva pb cu gazul la gradi si ceva sedinte asa ca am avut program full. plus ca bogdan a inceput scoala (masterat, doctorat)asa ca tot program full. trebuie din cind in cind s-o duc si s-o iau pe bubutz de la gradi si merg cu bb dupa mine etc.etc...

doris spor la treaba!

scuze ca nu va enumar p4e toate, mi-a fost dor de voi, incerc sa fac cumva sa mai intru, sa mai birfim un pic, e tare greu.

silvana, tinem pumnii!!!

va pup, incerc sa mai revin, s-a trezit bb si treb sa fug!

Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert (19.08.2006)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f
http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=/7c3ere2

Mergi la inceput