Copilasii din 2002 (29)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns light spune:

Si noi ne tot gandim cum sa facem cu Salina, Nicoleta daca mergeti, sa ne informezi si pe noi despre cazare si ce ai mai vazut pe acolo.Liviu inca face aerosoli, tusea a trecut si speram sa nu mai avem evenimente din astea neplacute prea curand.


fara drept de semnatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Mirela, eu am vazut poze de la Praid, au amenajat salina cu locuri de joaca pentru copii (leagane, balansoare, groapa cu nisip...), din poze parea super ok, noi ne gandim sa mergem de miercuri dinainte de 1 decembrie... pana duminica seara, am prinde 4 zile in care am incerca sa stam cat mai mult acolo, dedesubt... Sper sa si reusim.
Ce saline mai stiti?
Nicoleta
http://www.salinapraid.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Buna dimineata si o saptamana cat mai placuta!!!
Am vazut poze la greu: frumoase poze, Nicoleta, scumpica foc nepotica ta, iar Stefan cred ca o adora!
Sinzi, l-am vazut si pe David, de fapt pe voi, mi-a placut poza in care dormeau pe jos la gradi. Ei pot sa ramana si peste noapte atunci cand stau tarziu?
Lucia, ma bucur ca e mai bine Liviu!
Gabi_K, Cristina_C, pupici!!!

Catalina & Robert-Andrei (4 ani)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanae spune:


Nicoleta merci.
Lucia super pozicile.
Fetelor aveti niste copii superbi. la tot


Roxana de Diana-Rahela(8.05.2002) & Sarah-Rebecca (18.09.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Katty, Stefan o place pe Yarina, s-a laudat peste tot ca a fost la noi un bebe mic-mic, Yarinuta, verisoara/sora lui ;). Asta ma imboldeste si pe mine... Parca nu mi-e asa de frica... Totusi...
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Nicoleta, eu zic sa nu mai stai mult pe ganduri!!! Mai ales ca vine sezonul cel mai romantic (cu nopti friguroase si ...magice)!

Catalina & Robert-Andrei (4 ani)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Katty, dar dupa noptile astea magice trec aprox 9 luni si... gata cu noptile mele, voi fi intr-o zi perpetua vreo cateva luni...poate ani... . De-asta mi-e frica.
Nicoleta :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Nicoleta, asa e, ai dreptate, dar poate ca va fi mai frumos!!! Si pentru voi si pentru Stefan!!! Voi stiti cel mai bine, oricum!
Va pun si o poza cu Andrei de ieri, de la petrecerea de lasata secului cu finii.
http://new.photos.yahoo.com/bcatalina03/photo/294928803574658053/0

Catalina & Robert-Andrei (4 ani)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Roxana ma bucur ca ti-au placut pozele.Nicoleta, sunt cam dusa cu pluta, nu m-am prins ca vreti sa mergeti la Praid. Noi voiam la Slanic Prahova ca e mai aproape.


fara drept de semnatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

http://www.hoinari.ro/index.php?cu=18541020030709
Lucia, uite ce comentarii am gasit aici despre salina de la Slanic Prahova... Poate nu este chiar asa, sa va interesati intai.
Noi vrem la Praid pentru ca am vazut poze, au fost niste cunostinte... Au zis ca este tare frumos, au amenajat spatiul subteran... Sper sa si ajungem!
Katty, frumoase pozele! La voi sunt facute? Noi nu avem fini, nu ne-a propus nimeni sa cununam... Dar nu este tmpul pierdut, nu?
:)
Nicoleta

Mergi la inceput