Copilasii din 2002 (29)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Roxana, ti-am vazut puiutii, niste dragute sunt. Sa-ti traiasca!
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Va salut si eu!
Sunt intr-o stare de spirit f.buna fiindca e o zi superba afara!
Lucia, imi pare rau ca nu mai terminati cu problemele. Dar o sa vezi ca o sa fie bine! Sanatate multa lui Liviu!
Nicoleta, sanatate si lui Stefan, poate nu e totusi racit! Felicitari ca a fost laudat de dna educatoare. E bine ca se lipesc de el poeziile. Al meu nu deseneaza, in schimb ar picta tot timpul cu acuarele sau colora. Deci fiecare e unic! Al meu nu e cu muzica!
Cristina_C, felicitari si ptr. Robert! Ce teste interesante aveti voi! La noi a fost mai simplu: inaltime, greutate, analize complete de sange, dar nimic psihologic, sau de limbaj etc.
Crig72, ti-am trimis pe PM datele cerute, sper ca le-ai primit! Vezi cu dintisorii Mariucai, poate totusi nu sunt carii!
Gabbriella, roxanae, Cornelia, Nina, sinzi, pupici la toate!!

Noi duminica, cum am mai scris deja, avem petrecere mare: serbam si onomasticile noastre (Mihail si Gavril) si facem si lasata-secului cu finii, 2 dintr-o lovitura!
Azi vrem sa mergem la Auchan ptr. cumparaturi? Ptr. fetele din Bucuresti? Ati fost de la deschidere incoace (2 zile). Cum e?

Catalina & Robert-Andrei (4 ani)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Am intrat sa va urez week-end placut.
Si sa ne admirati in poze!
http://new.photos.yahoo.com/copiii_din_2002/album/576460762316790820/photo/294928803505639122/51
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Nicoleta am vazut si eu pozele!!!
Ce sora mica ai!!!! Ce fericit trebuie sa fie Stefan cu o asa matusa!!!
Si nepotica e tare scumpa!!!

Noi avem liber azi...
Am pus si eu cateva poze in albumul comun...



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David
Imagini...fotografii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

week-end placut tuturor si sanatate celor bolnaviori!

ex- gabibarta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Weekend placut! Pe aici e urat si ploua...

Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

La noi e cald si frumos!!!!
Azi am fost in mall unde au amenajat tare frumos pentru craciun...plin de trenuri peste tot...david a fost in delir!!! haha...
Dimineata la inot...




It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David
Imagini...fotografii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Noi avem o zi tare frumoasa azi (inca nu s-a terminat!) si am profitat din plin...
Ieri am fost la Mall (unul dintre ele) unde au impodobit de Craciun, cu zapada artificiala si mosi Craciuni, trenuletele...David a fost fascinat!!!!
Azi in parc a fost o festivitate la care toata lumea purta costume de epoca, au fost dansuri, lupte (chiar reale), clowni si muzica!!!!



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David
Imagini...fotografii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

http://family.webshots.com/photo/2352218570087737923whDQIT

aici sunt poze...iar la sfarsit cele de la festival



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David
Imagini...fotografii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.
Slaba activitatea pe week-end... Ati fost ocupate, mamici? Noi nu avem Internet acasa.
In week-endul asta am fost doar noi 2 acasa... Am primit vizita unei colege de le gradi, Ana, si s-au jucat ok, apoi duminica ne-am intalnit cu o buna prietena a lui Stefan, Maria, si cu mamica ei, s-au distrat teríbil impreuna! Numai ca am uitat aparatul acasa...
In rest azi-dimineata parca dadea sa tuseasca, l-am indopat cu Septilin, sirop de tuse de plante cu propolis si i-am dat si Nurofen, poate era doar iritat pe gat, la cat a topait ieri...!
Suntem ok, dar nu reusim deloc sa coloram, nu ii place si nu il stresez... Poate sa il "motivez" cu Mosul, intai Nicolae, apoi Craciun, sa se apuce putin de colorat...
Ne-am propus sa mergem la salina de 1 Decembrie, sa vedem daca reusim... Asteptam sa vina tati acasa marti noaptea, Stefan este topit de dorul lui!
Sinzi, am vazut pozele voastre, foarte frumoase! Pacat ca nu veti avea zapada, ca pregatirile de Craciun sunt chíar faine! Sa veniti in Romania de sarbatori?
David este topit dupa trenuri... Si Stefan a inceput cu Thomas, nu stiu de unde stie de el, ca de acasa nu, poate de la gradi. In Diverta am vazut un set cu Thomas, sa vedem ce poate face Mosul in acest sens.
Mai nou vrea castele cu oameni. Il impresioneaza povestile mult, de dimineata imi spunea pe hol, ca povestea Cenusareasa dupa imagini, ca eu nu sunt mama vitrega! :)) Si mai demult imi spunea ca de fapt si casa noastra este un castel!
Astept vesti de la voi, sa avei o saptamana excelenta!
Nicoleta

Mergi la inceput