Craciun de vis pentru batranii nostri!!!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna,Am de facut niste confirmari:Liana30- 20 lei
Contactnicole-100 lei
Miti2004- 20$Va multumesc mult si cat de repede mai dau o fuga la banca"Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Buggy,ti-am trimis un mail,ca vad ca PM-ul nu merge la tine,l-ai primit?Daca nu trimite si mie adresa ta pe PM ca sa-ti trimit niste banuti.
Multumesc

"La vita e bella"
poze
marea inghetata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Valentina ti-am trimis si eu un mail, sper sa il primesti.Astazi am revazut intreaga campanie de anul trecut, pentru cele care nu stiti uitati un link aicihttp://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62878M-a impresionat foarte tare. Turturica felicitari inca o data pentru acea initiativa care m-a dus pe mine aproape de sufletele a 200 de batrani timp de un an de zile. Nu imi vine sa cred...Culmea e ca totul a inceput intr-o zi de 11 Noiembrie-exact acum un an plus o ora. Maine, de fapt azi, e ziua bunicii mele care implineste 93 de ani si pe care o iubesc enorm si datorita ei am o sensibilitate aparte fata de batrani.Craciunul de anul trecut a fost minunat, ne-am mobilizat extraordinar. Va rog din suflet sa fiti alaturi de mine si in acest an sa facem din nou ceva frumos pentru ei si sa nu ii dezamagim.Anul trecut am vazut ca am continuat campania pana mai tarziu de 1 decembrie. Din acest motiv m-am gandit sa mai amanam cu o saptamana termenul limita si sa tina pana pe 8 decembrie stransul banilor. Deocamdata nu sunt multi dar sper ca se vor mai strange. Ii multumesc cu ocazia aceasta CarolineiH care a fost mereu prezenta la activitatile noastre si mereu ne-a ajutat cu sume importante de bani. La fel ca anul trecut, CarolinaH asigura produse pentru pachetele in valoare de 1000de lei Va pup si am nevoie de voi in reusita acestui Craciun!"Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

"La multi ani pentru bunicutza ta!!!"

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Multumesc"Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

buggy,La Multi Ani pentru bunica.
Se pare ca sintem pe aceeasi lungime de unda,pentru batrini,am acelasi sentiment si eu.

Nu are rost sa mai trimit banii prin posta,daca ne vedem marti,ti-i dau personal,ca sa nu mai pierdem timp.


BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Eeeeeeeee,uite ca ma facusi sa lacrimez,am citit povestirile din seara minunata organizata de voi pt.batrini.Minunat! Sintei niste suflete de aur,nu am cuvinte.
De multe ori ma intreb:ce suflet trebuie sa ai ca sa-ti parasesti parintii la batrinete,sau bunicii,sau orice om care si-ar fi dorit o batrinete fericita? Dar cred ca nu avem dreptul sa judecam pe nimeni,si atunci e bine ca putem macar sa aducem o raza de lumina in intunericul din sufletele lor.
Felicitari,buggy!

P.S.De ce nu este voie sa se vada pozele aici,pe site? Eu as vrea tare mult sa le vad!

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna,Ce ma bucur ca ai citit acel subiect. Privind in urma ce sa zic... e o mare bucurieIn legatura cu pozele, sunt probleme cu cei din directie. Chiar au reusit sa gaseasca la un moment dat niste poze de-acolo pe net si s-au suparat foarte tare. Este vorba de confidentialitate pentru protectia batranilor. In sensul ca sunt priviti altfel de societate si poate sunt recunoscuti de apropiati si chestii de genul asta. La fel ca la orfelinate. Nu ai voie sa publici poze cu fetele copilasilor.Asta in general, ca in particular am vazut de nenumarate ori la televizor si prin ziare, dar au aprobari.Cu banii, sigur ca e mai bine asa, ca tot ne vedem. Apropos de asta as propune si eu genul de intalniri pe care le organizeaza Tzuni. Decat sa trimiteti banii prin posta(cele din Bucuresti) mai bine sa ne intalnim, in felul asta ne si cunoastem mai bine. Cum ziceti si voi"Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Azi am depus si eu 30 RON pentru bunicuti in contul lui MArius.
Buggy, La multi ani pentru bunica ta!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Alina, de dimineata am fost si eu, asa cum am vorbit, dar cu Marius nu stiu cum sa iau legatura.

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput