Craciun de vis pentru batranii nostri!!!

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
Originally posted by Alex2

Alina, de dimineata am fost si eu, asa cum am vorbit, dar cu Marius nu stiu cum sa iau legatura.

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...


Alex, activeaza-ti PM din stanga paginii(intri la mesaje private) si apoi ii trimiti PM lui Marius cu numele(eventual si ID-ul de pe forum) si suma depusa pentru confirmare.
Vad ca nu ai activat PM-ul.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Pentru cei carora nu le-am raspuns (deocamdata pe PM), tin sa precizez ca le-am receptionat sa nu va faceti griji dar am sa raspund global. Dar au sosit. Voi actualiza lista maine adica sambata si implicit voi raspunde mesajelor private.
Multumesc pentru rabdare.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Buggy, din pacate cei de la care am luat dulciurile pt pachetelele de anul trecut nu au anul asta pe oferta decat niste super specialitati si nu e cazul. Ca atare voi vira la Marius in cont 1,200 RON (1,000+TVA ;-)) si cumparati voi din ele. Imi pare rau ca nu te pot ajuta direct cu dulciurile, dar se pare ca asta este situatia in prezent.

Pup (nu pot folosi emoticoane),



lina, cu Alina si Ana... si tati, evident

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Carolinah, nu iti fa probleme, ne vom descurca. Este extraordinar gestul tau"Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Am pus la saci tot ce am,am selectat totul cu atentie,sper sa fie ok.
Buggy,te sun maine!

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Brenda, super. Abia astept sa ne vedem.Am primit si banii de la Doinabita multumim mult. O sa ma intalnesc cu Tzuni sa ii dau partea copilasilor de la orfelinat.
"Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrueduard spune:

Buggy: daca pot sa iti dau banii in mana ar fi mult mai bine, ca sa nu mai fac un drum la banca, mai e si coada. Poti sa-mi scrii cum sa facem sa ne intalnim?

Magda si Alex(3 ani)
http://photos.yahoo.com/magdacorlea
,,Lasati copilul sa vada, sa auda, sa descopere, sa cada, sa se ridice si sa se însele! Nu folositi cuvinte când actiunea, faptul însusi sunt posibile!’’



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Magda, multumesc mult pentru contributie. Biroul meu este foarte aproape de gradinita Bell. Ne putem vedea intr-o zi in fata la magazinul Tata si Fiul din Calea Mosilor? Iti dau pe PM numarul meu de telefon."Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyonise spune:

Buggy, cum vad ca actiunea se axeaza pe decembrie, astept un semnal de la tine daca organizezi ceva pentru noiembrie. Eu am pregatit hainute si obiectele de care iti spuneam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Buggy,nici acum nu au ajuns banutiiI-am pus cam miercuri sau joi,nu mai stiu....sper sa nu se fi pierdut pe drum...

"La vita e bella"
poze
marea inghetata

Mergi la inceput