Craciun de vis pentru batranii nostri!!!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Oana_B multumesc mult. E foarte bine asa."Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

daca scriu numai numarul de cont este ok?sau trebuie specificata si banca?imi spuneti si mie va rog ce banca este?trebuie sa scriu si un nume sau ajunge numai numarul de cont???daca puteti sa-mi raspundeti, ca maine dimineata as vrea sa pun si eu ceva...multumesc

"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

buggy,pe care PM? ca nu-l ai activ....

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

quote:
Originally posted by zouzounaki

daca scriu numai numarul de cont este ok?sau trebuie specificata si banca?imi spuneti si mie va rog ce banca este?trebuie sa scriu si un nume sau ajunge numai numarul de cont???daca puteti sa-mi raspundeti, ca maine dimineata as vrea sa pun si eu ceva...multumesc

"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca



Vezi ca am activat doua conturi si pentru incasari in euro. Nu iti ramane decat sa alegi unul din cele doua conturi sau amandoua depinde de dorinta ta. Daca nu te descurci te ajut.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Nu stiu ce sa ma fac cu PM-ul asta. Eu primesc mesaje pe PM. Am si trimis pana acum nu stiu daca au primit cele carora le-am trimis. Sper ca da. Va rog mult, cele care mi-ati solicitat adresa unde sa trimiteti banii prin posta, sa imi spuneti daca nu ati primit. Am inteles, ca ar fi la meniul din stanga tasta Options dar eu nu vad asa ceva Ideea e ca primesc PM daca aveti cum sa trimiteti."Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

pai sa-ti dau un reply la pm_ul pe care mi l-ai trimis cu adresa.
raspunde-mi daca l-ai primit,ok?

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

L-am primit, multumesc. Foarte ciudata chestia cu PM-ul defapt functioneaza, numai pare ca nu functioneaza
Te sun imediat ce am un drum in zona"Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

As vrea sa particip si eu cu o suma mica, atat cat pot si imi permit!Te rog sa imi spui cum sa procedez!Si noi vom ajunge intr-o zi batrani!Mi-ar fi mult mai usor sa o pun in plic.

Redati-mi viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

Am depus si eu azi 30EUR. iti dau datele mele pe PM ca sa verifici cand intra.

Ana Maria si Victor Stefan (15 12 2004)



Succes si s-auzim numai de bine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

buggy,astept,numai sa ma anunti cu o zi inainte,sa le pragetesc cum trebuie.

Tare ma bucur ca pot ajuta cumva,chiar si cu sprijinul asta infim,dar tare ma bucur.

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput