Craciun de vis pentru batranii nostri!!!

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Brenda multumesc pentru cuvintele frumoase. Ce sa va spun, nu ai cum sa nu pleci rascolit de-acolo. Crinutz, nici nu iti imaginezi ce bucurie a fost pe capul lor cand le-am dat impartit sapun de rufe. Dyonise, salul a fost super bine primit de italianca, domnul Radu ti-a pregatit niste felicitari f dragute si un buchet cu garoafe pe care a ramas ca ti le dau cand ne vedem Terry, Cristina a fost extraordinara, ne-a ajutat f mult si cu bani si cu implicarea in activitate. Multumesc mult. Fara Dana_e nu stiu cum m-as fi descurcat cu caratul unei parti importante din pachete-sucuri si dulceata. Monicutza si Brenda va multumesc mult ca m-ati ajutat azi. Mi-ar fi fost tare greu fara voi Ca si anul trecut majoritatea au plans de emotie cand l-au vazut pe Mos. Mosul aducator de sperante si bucurie. S-au bucurat ca niste copii, le-am cumparat fursecuri si suc la impodobirea brazilor, le-am serbat si ziua celor nascuti in Decembrie...parca a fost un vis acest an...Sunt trista pentru ca nu mai pot merge la ei lunar anul viitor Imi doresc totusi sa facem ceva pentru ei odata la 3 luni. M-am atasat foarte tare de ei, va multumesc tuturor din suflet pentru aceasta seara minunata de care au avut parte datorita contributiei voastre. Sunteti extraordinareEdit: Va multumesc pentru fulgul de nea...imi va aduce mereu aminte de ceea ce am infaptuit alaturi de voi"Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

buggy, FELICITARI! Le meriti din plin. Poate nu toti stiu cat de mult ai fost implicata in acest proiect timp de 1 an de zile. In fiecare luna ai fost prezenta si ai fost alaturi de "bunicutii" nostri. Le-ai oferit un an plin de bucurii. Ai alergat dupa cadouri, ai strans bani si ai fost la cumparaturi. Te admir si te felicit din nou.
Anul acesta mi-a fost imposibil sa ma alatur echipei inimoase, dar te asigur ca m-am gandit mult la voi. Mi-as fi dorit sa retraiesc sentimentele de la Craciunul trecut alaturi de batranei, dar sper sa mai am ocazia sa particip si la alte evenimente. Cristinei o sa ii multumesc personal pentru ca a participat. Fac o reverenta in fata tuturor care au dus la bun sfarsit aceasta campanie.Cu drag,
Terry

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfi2004 spune:

Buggy, multumim ca ne-ai facut sa impartasim si noi aceasta bucurie! Toata admiratia mea pentru tine si pentru toate fetele cu inima mare!
Felicitari!

Gratiela, mamica strumfilor Mariuca si Stefanut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

buggy,
regret ca nu am putut sa ajung si eu la serbare, sper ca la prima sarbatoare organizata sa reusesc sa fiu si eu prezenta...

felicitari pentru bucuria facuta parintilor nostrii

Ema asteapta craciunul, mami asteapta miracolul...

ajutati la terapia pt Ema



Mari, mami de Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyonise spune:

Ma bucur atat de mult ca sarbatoarea a fost un succes. Si, mai ales,ma bucur, buggy, ca ai avut sprijunul atator persone inimoase. Demersul tau, sprijinit de DC, ne/a oferit tuturor posibilitatea sa contribuim la acest gest frumos.
Voi continua sa urmaresc topicul despre bunicuti si, in masura timpului liber, sa particip, cu drag, la actiuni viitoare.
Iti doresc tie si tuturor membrilor DC sarbatori fericite alaturi de familie si cei dragi voua !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyonise spune:

Am un fulgulet ! Nu/mi vine sa cred ! Marius, multumesc, nu ma asteptam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

eu nu am fulgulet...

ajutati la terapia pt Ema

Mari, mami de Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

E OK?

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Am deschis un subiect la generale despre tot ce s-a strans ce s-a cheltuit etc. Voi da un copy-paste si aici:"Deci, de la inceputul lui Noiembrie cand am inceput actiunea, mai ramasesera :884,46 lei de la activitatile precedente
am cheltuit din acei bani : 274,11 lei pentru aniversarile celor nascuti in Noiembrie
si: 207,36 lei pentru aniversarile celor nascuti in luna decembrie
Bani ramasi : 402,99 leiPentru Craciun am strans personal: 1262,99 lei si 20$ Am mai primit :
1. 720 lei si 22 bonuri de masa X 7,4 lei de la Cristina-o prietena a unei membre DC Terry2. 3589 lei si 50E din partea DC3. 576 lei prin moneygram- Oana_BTOTAL bani stransi pentru Craciun 6148 lei + 50E +20$ +22bonuriX 7,4 leiS-au cheltuit:1. 612,47 lei-sucuri si borcane cu gem 2. 2881,58lei-restul componentelor din pungi, lenjerie intima, dresuri, sosete, flanele si pantaloni din bumbac, ornamente, dulciuri etc3. 92 lei- fursecuri si racoritoareTOTAL bani cheltuiti pentru aceasta activitate : 3586,05 leiBani ramasi: 2561,95 lei +50E+20$+ 22 bonuriX7,4 lei Edit: Toate aceste sume se regasesc in facturi, procese verbale etc.
""Craciun de vis pentru batranii nostrii"http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87212
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

multumesc Marius...
sunt atat de fericita...e cel mai frumos cadou...

de la Mari si Ema

ajutati la terapia pt Ema

Mari, mami de Ema

Mergi la inceput